Jofra Archer خارج شد، هندی‌های بمبئی جایگزینی را برای فصل IPL 2023 اعلام کردند

جوفرا آرچر برای بقیه فصل IPL 2023 از دور خارج شد© BCCI/Sportzpics

هندی‌های بمبئی، قهرمان 5 دوره لیگ برتر هند (IPL) تصمیم گرفتند تا پایان فصل 2023 کریس جردن را جایگزین جوفر آرچر کنند. هندی‌های بمبئی در توییتی در روز سه‌شنبه تأیید کردند که آرچر به خانه بازمی‌گردد و توسط هیئت کریکت انگلستان و ولز (ECB) نظارت می‌شود. MI به رهبری روهیت شارما در مجموع 2 کرور INR برای خدمات اردن پرداخت کرد.

MI در توییتی نوشت: “کریس جردن تا پایان فصل به تیم MI ملحق خواهد شد. کریس جایگزین Jofro Archer خواهد شد که ریکاوری و تناسب اندام او همچنان توسط ECB نظارت می شود. Jofro به خانه بازخواهد گشت تا روی توانبخشی خود تمرکز کند.”

جردن که اولین بازی خود در IPL را در سال 2016 انجام داد، تاکنون 28 بازی IPL انجام داده و 27 ویکت در برابر نام خود دارد. اسپیدستر نماینده انگلیس در 87 T20I بود و 96 ویکت T20I را اسکالپ کرد.

آرچر نتوانسته است اعتبار خود را در این فصل تقویت کند و در تلاش است تا نتایجی را به دست آورد که او را به یکی از بهترین بولرهای کریکت جهان تبدیل کرده است. او فقط چهار بازی برای بمبئی انجام داد و تنها دو ویکت با نرخ اقتصادی 10.38 به دست آورد. او در این فصل معدل به یاد ماندنی 83.00 دارد.

آمار او در شانزدهمین دوره لیگ T20 وضعیت کلی او را توجیه نمی کند. در 39 مسابقه IPL، آرچر دارای 48 پوست سر با میانگین 23.90 و اقتصاد 7.47 است. او بهترین فیگور بولینگ 3/15 را دارد.

در آخرین مسابقه خود برای MI، آرچر 27 ران از اوور ماقبل آخر اینینگ دریافت کرد که باعث شد بسیاری از فرم و آمادگی جسمانی او سوال کنند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله