Jasper Bumra ، Ravindra Jadea ، Shrayas Ayer تولد: هارباجان سینگ ، BCCI ، آرزوهای اصلی برای کریکت های هند


جاسپر بومرا ، راویندرا جادیا و شرایاس آیر تولد خود را در همان روز – 6 دسامبر جشن می گیرند. در حال حاضر در استرالیا ، جایی که تور هند ادامه دارد ، بومری روز یکشنبه 27 ساله شد و آیر 26 سالگی خود را جشن می گیرد. جید کهنه کهنسال ، پیرترین فرد در میان این سه نفر ، 32 ساله است. حارباجان سینگ ، ریسنده سابق هند ، آرزوهایی کرد و در توییتر تولدش را تبریک گفت. او برای هر بازیکن کریکت از طریق پیام های جداگانه آرزو کرد.

بوق تجاری

زیرا Jadei Harbhajan نوشت: “تولدت مبارکimjadeja مرتباً دویدن را بکشی و ویکت را ببری .. خوشحال باش .. خدا به تو برکت دهد.”

هارباجان با آرزوی بومری در توئیتر خود نوشت: “Boiler Champion، تغییر بازی ، Yorker King @ Jaspritbumrah93 تولد شما را تبریک می گویم .. Waheguru Hamesh Meher Rakhan Tere .. Jae Shera.”

پیرمرد 40 ساله همچنین برای آیر آرزو کرد و او در توئیتی نوشت: “تولدت مبارک @ ShreyasIyer15 برای شما بهترین ها را در آینده آرزو می کند.”

لازم به ذکر است که Karuna Naira و RP Singh در 6 دسامبر تولد دارند. باتسمن 29 ساله و محقق سابق هندی 35 ساله است.

ویرندر شواگ ، بازکننده سابق هند ، در توییتر خود تولد بومرا ، جید و آیر را تبریک گفت. او همچنین آرزو کرد که نایرا و آر پی سینگ باشد.

“تاریخ امروز 6/12 است – نیم دوجین ، یک ده

هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) نیز خواسته های خود را به جید ، بومرا و آیر منتقل کرد. BCCI نوشت: “با آرزوی تولد سه گانه #TeamIndia @ Jaspritbumrah93،imjadeja و @ ShreyasIyer15.”

در اینجا آرزوهای دیگری از طرفداران و اعضای برادری کریکت وجود دارد:

Jadea ، Bumra و Ayer به همراه تیم کریکت هند در استرالیا.

هر دو طرف روز یکشنبه در مسابقه T20I دوم رو در روی هم قرار گرفتند و تیم مهمان در اولین مسابقه از سه مسابقه به پیروزی رسید.

بالا رفته

میزبان ها سری ODI را بردند که به T20I رسید.

در حالی که بومرا و آیر هر دو عضو تیم های T20I هستند ، جید به دلیل مصدومیت از حضور در این بازی محروم شد و در دهانه T20I با خفاش بازی کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله