ISL: FC Hyderabad بنگالورو را در یک تساوی نگه می دارد


روز شنبه ، حیدرآباد در سوپرلیگ هند به بن بست رسید و در ورزشگاه فاتوردا با بنگالورو امتیاز کسب کرد. کسب چهار امتیاز در دو مسابقه بهترین شروع لیگ برای حیدرآباد است. با این حال ، شب برای FC Bengaluru ، که هنوز در این فصل پیروزی را احساس نکرده است ، ناامید کننده بود. هر دو طرف حمله را از روی کلمه اول در حمله به نمایش گذاشتند و BFC در دقیقه 5 اولین تلاش را انجام داد.

بوق تجاری

Asike Kurunian شانس خود را از دور امتحان کرد ، اما تلاش های او قبل از نجات توسط برادر پل ، نگهبان حیدرآباد ، بدتر از قبل شد. معلوم شد که تنها تلاش برای گلزنی در جلسه اول است.

دفاع مستحکم حیدرآباد بنگالورو را ناامید کرد ، و او تلاش می کرد توپ را به سه نفری تهاجمی سونیلا چتری ، کریستین اوپست و اودانت سینگ منتقل کند. بنگالورو در تلاش برای یافتن گزینه ای دیگر ، شوت های بلندی را به ثمر رساند که بی فایده بود. با دویدن جلو ، در نیمه اول حیدرآباد بهترین تیم بود.

افراد زرد رنگ تقریباً در دقیقه 25 از روی صحنه لوئیس لوئیز ساستره پیش افتادند. دروازه بان بنگالورو ، گورپریت سینگ ساندو ، سر آریدان سانتانا را انکار کرد و ضربه ای تمام عیار را برای حفظ امتیاز ذخیره کرد. حیدرآباد بنگالورو را به عمق قلمرو خود سوق داد ، هالیچاران نارزاری ، جوئل کیانس و سانتانا مرتباً نفوذ می کردند.

بالا رفته

با این حال ، قبل از استراحت ، مهمانان ضربه ای متحمل شدند ، زیرا خارجی های آنها – کیانز و ساستره با لنگش از زمین خارج می شوند و جایگزین دو نفره با یاسر و شارما می شود. با وجود تغییر در نیمه وقت ، به جای Christian Opset با Dimas Delgado ، بنگالورو نمی توانست چیز دیگری ارائه دهد زیرا حریفان همچنان بر بازی تسلط داشتند.

تلاش سانتانا همچنان ادامه داشت که او یک موقعیت عالی را برای جلو انداختن تیمش در دقیقه 55 از دست داد. پس از عبور از خط دفاعی بنگالورو ، ضربه اسپانیایی دور از هدف بود. هر دو طرف بارها و بارها سعی کردند شبکه را از راه دور ، با تلاش هایی که مسدود شده یا دور از هدف هستند ، پیدا کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله