ISL 2020: کلینیک بمبئی با نتیجه 2-0 آدیشا را شکست داد تا به رده های برتر – فوتبال برسد

نیمه اول بمبئی سیتی FC دو گل زد و روز یکشنبه ادیشا را 2-0 شکست داد و سومین پیروزی خود در سوپرلیگ هند را در استادیوم GMC ثبت کرد.

پنالتی های باتالومئی آگبه (دقیقه 30) و ضربه سر رولین بورخس (45) سومین پیروزی سرخیو لوبری در چهار بازی و اولین پیروزی برابر آدیشا در لیگ بود. این پیروزی آنها را به بالای جدول رساند. آنها با ATK Mohun Bagan در یک امتیاز قرار دارند ، اما با بهترین تفاضل گل در رده های بالاتر قرار می گیرند.

برای FC Odysseus ، این سومین شکست در چهار بازی بود و تنها Saint East Bengal که هیچ امتیازی ندارد ، در زیر تیم Stuart Baxt قرار دارد.

بمبئی به طور قابل پیش بینی بازی را با پاشیدن پاس و لذت بردن از مالکیت توپ آغاز کرد. اما در آدیشا بود که اولین فرصت واقعی این مسابقه در دقیقه چهارم بود که ضربه آزاد توسط دیگو موریزیو به بالای تیر دروازه برخورد کرد. اما در نیمه اول به اندازه ادیسه خوب بود.

اولین فرصت آشکار بمبئی در دقیقه 18 زمانی رخ داد که احمد جهائو سی گودارد را در سمت راست پیدا کرد. گدار فقط توانست دروازه بان Kamolita Singh را شکست دهد ، اما او از بالای تیر دروازه شلیک کرد.

دوازده دقیقه بعد بمبئی هدف خود را گرفت. تلاش Vinhes Dakshina Merti از لبه محوطه جریمه به دست Shubam Saranga برخورد کرد و داور فورا به نقطه ترسناک اشاره کرد.

آگبشه قدم برداشت و یک شوت کم به سمت چپ زد که کمالیت شیرجه به آن نرسید. این سومین پنالتی بود که آدیشا در این فصل از دست داد و دومین اشتباه سارانگا منجر به گل شد.

چهار دقیقه بعد بمبئی احساس کرد که وقتی مورتادا فاول ضربه ایستگاهی جاه را به تیر دروازه زد ، دوباره به گل رسید. با این حال ، داور مسابقه گلی دریافت نکرد و اعتراف کرد که کمالیت دروازه بان خطا شده است. دروازه بان “آدیشا” که به طرز ناخوشایندی سقوط کرد ، پس از جایگزینی با راوی کومار ، یک ضربه مغزی و دروازه بان مشکوک تعویض شد.

در دقیقه 43 یک موقعیت عالی برای گلزنی هوگو بوموس ، شوت از روی انتقال بیپین سینگ را از دست داد. اما گل دوم در بمبئی چند دقیقه بعد به ثمر رسید. بیپین بار دیگر یک سانتر بزرگ به محوطه جریمه زد که بورخس از کنار کومار عبور کرد.

بمبئی دوره اول را با مالکیت 62 درصدی به پایان رساند و در نیمه دوم این روند بیشتر به پایان رسید. ادیسه موفق شد ارزش کمی ایجاد کند ، دو ضربه آزاد و چند کرنر را ذخیره کند. در پایان ، این یک پیروزی راحت برای بمبئی بود.