ISL 2020: آنگویلا می درخشد وقتی FC Goa با شکست Kerala Blasters برای کسب اولین برد فصل – فوتبال

تیم گوا FC اولین پیروزی خود را در فصل سوپرلیگ هند بدست آورد و روز یکشنبه در ورزشگاه Fatorda با نتیجه 3-1 Kerala Blasters را شکست داد. محرومیت ایگور آنگول (30 و 90) و خورخه اورتیز مندوزا (52) اولین پیروزی خوان فراندو را به عنوان سرمربی گوا تضمین کرد. وینسنت گومز (دهه 90) یک گل تسلیت برای کرالا بلاستر به ثمر رساند.

وقتی جیمز دوناچی و الکساندر یسورایی در آن حضور داشتند ، فراندا در مسیری که شمال شرقی یونایتد دنبال می کند ، دو تغییر ایجاد کرد. Niche Kumar ، Gomez و Nangdamba Naarem دوباره در یازده آغازین کرالا حضور دارند.

اولین فرصت بزرگ “گاورها” در اوایل دقیقه 10 ظاهر شد که مندونزا با غلبه بر نیچه برای کنترل توپ بلند و از بیرون محوطه جریمه شوت زد ، فقط دید که تلاش های او به تیر دروازه برخورد کرده است.

میزبان در هفت دقیقه نزدیک بود که دوباره برتری پیدا کند اما عمودی ها او را رد کردند. یک ارسال به سمت دفاع باعث شد دفاع از موقعیتش خارج بشه و این باعث میشه Rohit Kumar به گل برسه. مهاجمی که فقط توسط دروازه بان مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، سعی کرد ضربه را به گوشه پایین تبدیل کند ، اما او به تیر دروازه برخورد کرد.

با این حال ، آنگویلا خیلی زود وقتی FC Goa را به جلو برد ، تقریباً نیم ساعت فرصت از دست رفته را جبران کرد. گاما در محوطه جریمه توپ را به سمت آنگولا پرتاب کرد و مهاجم آن را با درخشش بیش از آلبینو گومز دروازه بان کرالا پرتاب کرد تا چهارمین گل فصل خود را به ثمر برساند.

FC Goa بعد از استراحت گرسنه بازگشت و به فشار خود ادامه داد. تلاش آنها به زودی به ثمر نشست ، زیرا آنها مزیت خود را از طریق مندوزا دو برابر کردند. مهاجم توپ را خارج از محوطه جریمه بدست آورد و یکی دو عالی با برندون فرناندز عوض کرد تا ضربه خود را در گوشه دور دفن کند.

“کرالا بلاستر” با سرسختی دروازه را فشار داد و در دقیقه 67 به او نزدیک شد. گومز در محوطه جریمه توپ را به دست آورد ، اما شوت او را از زیر تیر دروازه دید.

تیم کیبو ویکونا بارها و بارها تهدید کرد ، اما موفق به یافتن دروازه نشد. وقتی آنها واقعاً گلزنی کردند ، رقابت از قبل به سود FC Goa رقم خورده بود.

نیش توسط یک سانتر برای گومز مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، که سر او پس از فشار دادن زیر تیرک به دروازه فرو رفت.

کاستا نمینز ، کاپیتان کرالا بلستر پس از دریافت کارت زرد دوم از بازی ، در جریان مصدومیت اخراج شد. هنگامی که آنگویلا به اشتباه گومز حمله کرد ، FC Goa در پایان مصدومیت گل دیگری به ثمر رساند.