ISL: موهون باگان ، برنده ATC اواخر روی کریشنا ، ادیسه را شکست داد


روی کریشنا آسیب دیده به ATC موهون باگان کمک کرد تا روز پنجشنبه در هفتمین دوره رقابت های سوپرلیگ هند در ورزشگاه Fatorda به پیروزی سخت مقابل FC Adisha برسد. کریشنا (90 + 5 ”) سومین گل خود را در تعداد زیادی بازی به ثمر رساند تا جایی که “ملوانان” به بالای جدول ISL صعود کردند. هر دو تیم یک تغییر در ترکیب خود ایجاد کردند. مانویرا سینگ ، که پنجاهمین حضور خود را داشت ، اولین شروع “ملوان” بود ، در حالی که دیگو موریسیو برای “ادیسه” جلو رفت. نیمه اول کار سختی بود ، اما هر دو طرف نتوانستند موقعیت های خود را استفاده کنند و به جلو حرکت کنند.

بوق تجاری

ATKMB بر مبادلات اولیه تسلط داشت و دائما به مخالفان حمله می کرد. با این حال ، آدیشا فضا را به خوبی بست و همه چیز را عقب نگه داشت.

علی رغم برتری که در ابتدا حباس از خود نشان داد ، این آدیشا بود که یک فرصت عالی برای برتری پس از وقفه را از دست داد.

ضربه آزاد توسط Cole Alexander در دقیقه 38 نتیجه رو برای Cole Alexander به 2 – 0 تبدیل میكنه. جیکوب ترات که مشخص نشده بود به پایان رسید اما نتوانست با ضربه سر خود را به دروازه برساند.

علیرغم این اشتباه ، FC “Adysha” فقط برای محافظت از ATKMB برای خنثی کردن خطر همچنان به در زد.

حباس همچنین فرصتی عالی برای شکستن بن بست درست قبل از شکست داشت. Subhashish Boss در یک جعبه برای کریشنا یک صلیب طعنه زده را شلاق زد. مهاجم بین دو مدافع گرفتار شد اما ضربه سر او از بالای تیر افقی عبور کرد.

نیمه دوم هر دو طرف را سرگرم کرد و یکدیگر را تهدید کرد.

این طرف استوارت باکست بود که پس از وقفه به شدت شروع کرد ، اما دوباره نتوانست به خط دفاع ATKMB نفوذ کند. مارینرز هم موقعیت های خود را داشت اما در مقابل دروازه بالینی نبود.

بالا رفته

اما به محض اینکه به نظر می رسید بازی به تساوی می رسد ، یک ست کاملاً اجرا شده در زمان مصدومیت به مردم حباس کمک کرد تا سه امتیاز را بدست آورند.

تیرر توپ را به محوطه جریمه فرستاد و ساندش جینگان توپ را به دروازه انداخت که توسط کریشنا هدایت شد. این نتیجه یک سری برد برنده Adyshi را تضمین کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله