ISL: بمبئی سیتی با نتیجه 2-1 چنای را شکست داد تا روند شکست ناپذیری را ادامه دهد

سوپرلیگ هند:

آدام لو فوندر در دقیقه 75 برنده را شکست داد و به FC Mumbai City کمک کرد تا 2-1 پیروز شود.© اینستاگرام


FC Mumbai City FC چهارشنبه در ورزشگاه GMC با نتیجه 2 بر 1 FC Chennai را در سوپرلیگ هند (ISL) شکست داد. آدام لو فوندره در دقیقه 75 پس از هرنان سانتانا (45 “) پیروزی را شکست. گل اول جیکوب سیلوستر را لغو کرد در نتیجه ، سرخیو لوبری برای چهارمین بار متوالی پیروز شد و جایگاه خود را در جدول ISL حفظ کرد. کرنر را که انس سیپوویچ مشت کرد و سیلوستر را پیدا کرد که دروازه را از دست داد کاملاً اجرا کرد.

بوق تجاری

بمبئی در بهترین شرایط نبود و زمان لازم بود تا ساکن شود. اما آنها لحظات خود را داشتند. بهترین موقعیت تیم در دقیقه 25 بود که آدام لو فوند به وضوح دروازه را دید اما ضربه محکم او از درون محوطه جریمه به سمت دروازه بان ویشال کایت رفت. ضربه برگشتی روی بیپین سینگ افتاد ، اما او نتوانست از فرصت استفاده کند.

Chanaiin در کوارتر ابتدایی به وضوح بهترین تیم بود و موقعیت های زیادی را از طریق Lallianzual Changte ، Sipovich و Krivelar ایجاد کرد. چنایی در دقیقه 40 به برتری رسید. سیلوستر شاید راحت ترین گل فصل را به ثمر برساند.

درست در لحظه ای که به نظر می رسید چنایی با برتری گل نفس می کشد ، Santana بمبئی برنامه های دیگری داشت. اسپانیایی که روی تیرک دور مشخص نبود ، برای برگرداندن برابری سر گوشه هوگو بوموس را تکان داد.

بالا رفته

شدت آن پس از راه اندازی مجدد کاهش یافت ، اما چنای به آزمایش دفاع بمبئی ادامه داد. با این حال ، در نیمه دوم Murtada Fall و دروازه بان Amrinder Singh بهترین بودند.

در دقیقه 75 ، “بمبئی” برتری را دو برابر کرد. ضربه آزاد احمد جهائو توسط رولین بورخس به بوموس ضربه زد. فرانسوی راهی لو فوندرا شد که از فاصله نزدیک کار را تمام کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله