ISL: ادیسه FC در آخرین لحظه گل تساوی را برای حفظ هیجان “جامدسپور” می کشد


ضربه دو سوئیگ سوئه سوگواری Diego Maurizio به ادیسه اف سی کمک کرد تا حیرت انگیز برگردد وقتی FC Jamhedpur روز یکشنبه در بازی سوپرلیگ هند به تساوی 2-2 رسید. در نیمه اول نریوس والسکیس از جامشدپور سلطه داشت ، دو گل (12 ‘، 27’) به ثمر رساند و تیم خود را در میدان “تیلاک” میدان قرار داد. مائوریتزیو پس از استراحت با لیمو ، عناوین اصلی را به دست آورد و در دقیقه 77 قبل از رسیدن به خانه یکی را به گل بکشد ، و به طور حیرت انگیزی زمان مصدومیت را مساوی کرد تا تساوی مهیج 2-2 به پایان برسد.

بوق تجاری

طولی نکشید که مردان اوون کویل از بن بست خارج شدند. فقط ده دقیقه بعد ، کمالیت سینگ ، دروازه بان آدیس ، نتوانست از پس عبور عبور کند و جنگ با دروازه آغاز شد. در نتیجه والسکیس برگشت و از فاصله نزدیک به سمت دروازه شلیک کرد تا فقط به دست گاوروف بورا ، مدافع ادیسه برخورد کند و در نتیجه یک پنالتی به دست بیاورد. والسکیس اشتباهی نکرد و تیمش را زودتر پیش انداخت.

بازی بعد از گل سرد شد و هر دو تیم سعی در ایجاد موقعیت داشتند. اما والسکیس دوباره او را از استوپا تکان داد. و دوباره ، این ناشی از اشتباه دفاعی آدیشا بود. حدود نیم ساعت بعد ، مدافع شوبام سارنگی برای پاکسازی صلیب از جای خود پرید اما موفق شد آن را به مسیر والسکیس برساند. لیتوانیایی که در زاویه ای دشوار برای دروازه قرار داشت ، توانست با درایو قدرتمند آن را فشرده کند.

به خصوص آدیشا حملات گاه به گاه به مارسلینیو انجام می داد و در تمام نیمه اول همچنان تهدیدآمیز بود. اما آنها به دنبال ایجاد شانسهای روشن بودند.

آنها در نیمه دوم به همراه مهاجم مانوئل اونوا ، که چند بار به این تیم نزدیک شده بود ، زنده شدند. در دقیقه 53 اسپانیایی قبل از ضربه به محوطه جریمه برخورد کرد. تلاش های او بسیار گسترده بود. سپس در دهه 60 ضربه آکروباتیک او توسط دروازه بان Jamshedpur TP Rehenes به خوبی مهار شد.

بلند شده

در دقیقه 74 ، Rehenes به دلیل دستکاری توپ در خارج از محوطه جریمه از زمین اخراج شد. بازیکن تعویضی Maurizio یک ضربه آزاد روی دروازه زد ، اما خیلی زود توپ به او راه یافت و او توانست آن را به تور دروازه برساند.

به نظر می رسید از میان ده نفری در جامشدپور که با غیرت از خود دفاع می کردند ، ادیسه وقت کم داشت. با این حال ، مائوریتزیو ایده های دیگری داشت. در زمان برگشت ، بازیکن برزیلی از محوطه جریمه ضربه محکمی را به بیرون زد که هیچ دروازه بانی را نجات نداد و امتیازات نخست فصل را به تیمش هدیه داد.

مباحث ذکر شده در این مقاله