IPL 2023: Venkatesh Iyer به Maiden Century می رسد، انتظار 15 ساله KKR سرانجام به پایان می رسد

Venkatesh Iyer قرن خود را برای KKR در IPL 2023 جشن می گیرد© BCCI

ونکاتش ایر عملکرد درخشانی را برای اولین گل خود در لیگ برتر هند (IPL) در قرن 2023 در جریان رویارویی بین کلکته نایت رایدرز و سرخپوستان بمبئی در روز یکشنبه ارائه داد. چپ دست خیلی زود پس از اخراج N Jagadeesan وارد خفاش شد و در برابر حمله بولینگ MI کاملاً راحت به نظر می رسید. اینینگ با 6 مرز و 9 شش تزیین شده بود که بیشتر دویدن های او از شوت های زیبای کریکت بود. او قبل از اینکه در نهایت توسط رایلی مردیت اخراج شود، با شردول تاکور و رینکو سینگ شراکت مناسبی برقرار کرد.

این دومین قرن KKR در تاریخ IPL بود از زمانی که Brendon McCullum در اولین مسابقه مسابقات مقابل رویال چلنجرز بنگلور امتیاز 158 را به ثمر رساند. علیرغم کسب امتیاز بیش از 90، این اولین بار از سال 2008 بود که یک batsman KKR یک تن در این مسابقات به ثمر رساند.

سوریاکومار یداو، جانشین هندی‌های بمبئی، برنده بازی شد و ابتدا به میدان رفت.

در غیاب روهیت شارما، کاپیتان MI، که تصمیم گرفت به دلیل ناراحتی معده بازی را کنار بگذارد، سوریاکومار یاداو هدایت تیم را در زمین خواهد داشت. در حالی که آرجون تندولکار نیز اولین بازی IPL خود را برای MI انجام خواهد داد. KKR هیچ تغییری در یازده بازی خود ایجاد نکرد.

سرخپوستان بمبئی از پیروزی خود در آخرین بازی خود مقابل دهلی کپیتالز تقویت خواهند شد. در مقابل، کلکته نایت رایدرز پس از شکست مقابل سان رایزرز حیدرآباد با 23 ران وارد این مسابقه می شود.

سوریاکومار در حین پرتاب گفت: “دوست دارم اول کاسه بزنم، ویکت خشک به نظر می رسد. توپ بعداً به خوبی به چوب برخورد می کند. روهیت با ناراحتی معده بیرون آمده است. وقت آن است که یک نمایش خوب به نمایش بگذاریم. ما یک شیفت خواهیم داشت، دوان یانسن وارد می‌شود، بقیه همان‌طور است.”

نیتیش رانا، کاپیتان نایت رایدر کلکته، پس از چرخاندن سکه به او گفت: «به هر حال اول می‌رفتیم. روحیه در رختکن خوب است، ما باید بولینگ خود را بهبود دهیم. ما معتقدیم که می توانیم به 200-210 برسیم. فکر می کنم ممکن است توپ در اینینگ دوم بچرخد. یک بازیکن نمی تواند در یک تورنمنت برنده شود، این یک ورزش تیمی است. برای ما خوب است که همه زخم هایشان را می بندند. ما خودمان را روی این ویکت 180 گل خواهیم زد، ما با همین تیم بازی می کنیم.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله