IPL 2023: MS Dhoni خونسردی خود را از دست می دهد، بر سر Matheesha Pathirana فریاد می زند. این عبارت ویروسی می شود

MS Dhoni به دلیل رفتار آرام در زمین و توانایی او در صبور بودن در سخت ترین موقعیت ها به عنوان “کاپیتان کول” شناخته می شود. این نتیجه زمانی تعجب آور بود که او عصبانی شد و در جریان بازی آنها مقابل راجستان رویالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 بر سر هم تیمی چنای سوپر کینگز، ماتیش پاتیران فریاد زد.هزار بعد از اینینگ های RR، Dhoni فرصتی داشت تا شیمران هتمایر را پشت کنده ها بدود، اما نتوانست پرتاب را کامل کند زیرا پاتیرانا در مسیر او جلوتر بود. کاپیتان CSK بسیار از بازیکن جوان عصبانی بود و به دلیل از دست دادن فرصت بر سر ضربان‌ساز فریاد می‌زد.

دونی در شانزدهمین فصل خود در IPL به نظر می رسید که هنوز تمام نشده باشد. او نه تنها CSK را درخشان رهبری کرد، بلکه با خفاش فیلم های کوتاهی خلق کرد که طرفداران را نوستالژیک کرد. در حالی که کامئوهای Dhoni مسحورکننده بوده است، بسیاری از طرفداران و صاحب نظران در این فکر هستند که او چه کاری لازم است تا بتواند خود را در این فصل برای CSK بالاتر ببرد. دواین براوو که سال‌ها با Dhoni در تیم سوپر کینگز بازی کرد، با توضیح اینکه چرا کاپیتان خودش را تبلیغ نمی‌کند، این موضوع را روشن کرد.

این همان موقعیتی است که او باید به دست بیاورد. همه بالاتر از او ضربه می زنند و او این مسئولیت و مالکیت را برای ضربه زدن پایین تر به عهده می گیرد زیرا افرادی مانند Jadeja، Rayudu و Dube، او می خواهد تا آنجا که ممکن است به آن بچه ها فرصت بدهد. براوو در یک کنفرانس خبری گفت: او فقط از بازی در نقش پایانی خوشحال است.

چنای با 5 برد از 7 بازی در صدر جدول IPL 2023 قرار دارد. از سوی دیگر راجستان با 4 پیروزی از 7 بازی در رده سوم جدول قرار دارد. براوو از روحیه جنگندگی در رختکن CSK و توانایی تیم برای حفظ حرکت مطمئن است.

روحیه CSK بسیار بالاست و ربطی به نتایج ندارد. ما تیمی هستیم که معمولاً در سطح بسیار بالایی هستیم، چه عملکرد خوبی داشته باشیم یا نه.

او گفت: “اما زمانی که همه چیز را پیش ببریم، همیشه بهتر است. ما تا کنون فصل را با یک نکته مثبت شروع کرده ایم و فقط باید به حرکت خود ادامه دهیم و در بازی های کریکت پیروز شویم. بازی فردا مقابل RR بسیار سخت خواهد بود.” .

موضوعات مطرح شده در این مقاله