IPL 2023: Dinesh Karthik رکوردی ناخواسته در بازی اردک طلایی و پایتخت دهلی ثبت کرد.

Dinesh Karthik در حال فعالیت برای RCB در IPL 2023© AFP

دینش کارتیک در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در فرم خوبی قرار نگرفته است و این بازیکن کهنه کار کریکت در دیدار روز شنبه بین رویال چلنجرز بنگلور و دهلی کپیتالز در بنگالورو، یک ورودی نسبتاً ناخواسته به نام خود اضافه کرد. Karthik توسط Kuldeep Yadav به دلیل اردک طلایی اخراج شد و این پانزدهمین بازی بود.هزار امتیاز برای او در مسابقه کارتیک در حال حاضر با ماندیپ سینگ به عنوان بالاترین ویکت گیر تاریخ IPL برابر است. روهیت شارما و سونیل نارین هر دو در فهرست افراد نامطلوب با 14 اردک دوم هستند.

Karthik از فصل افتتاحیه آن در سال 2008 بخشی از IPL بوده است و تاکنون برای شش فرنچایز بازی کرده است. او قبل از فصل 2022 از Kolkata Knight Riders به ​​RCB پیوست.

ویجیکومار ویشاک در اولین بازی موفق به کسب سه ویکت شد تا 50 امتیاز قدرتمند ویرات کوهلی را تکمیل کند زیرا رویال چلنجرز بنگلور با پیروزی 23 ران به مسیرهای پیروزی بازگشت.

کوهلی (50 توپ از 34 توپ) سومین پنجاه توپ خود را در چهار اینینگ به ثمر رساند – با شش مرز و یک شش – قبل از اینکه کولدیپ یداو (4-1-23-2) از بازوی چپ، دهلی کپیتالز را به اورهای میانی هدایت کرد تا RCB را محدود کند. 174/6 پس از اینکه دیوید وارنر تصمیم به کاسه گرفت.

دهلی که در رده آخر قرار گرفت، که با چهار باخت وارد مسابقه شد، سپس تعقیب 175 ران خود را به سخره گرفت زیرا در 20 اور اختصاص داده شده به 151/9 محدود شد.

دهلی در این بازی چهار ویکت از دست داد، از جمله کاپیتان وارنر (19 توپ از 13 توپ)، و آنها 2 ران بر 3 در یک مرحله بودند.

با این حال، زمان برای تیم مربیگری ریکی پونتینگ در حال اتمام است تا پس از پنج بازی حساب خود را باز کنند. آنها اکنون با این وظیفه دلهره آور روبرو هستند که در 8 بازی از 9 بازی باقیمانده خود پیروز شوند تا جایگاه خود را در پلی آف تضمین کنند.

از سوی دیگر، RCB پس از شکست‌های متوالی به رقابت‌های خود بازگشته است زیرا از همین تعداد بازی چهار امتیاز کسب کرده است.

ویشاک که اولین بازی خود را به جای کارن شارما انجام داد، اولین ویکت خود را در قالب وارنر با تحویل آهسته‌تر در مسیر رسیدن به بازی به یاد ماندنی خود یعنی 3/20 به دست آورد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله