IPL 2023: یک شاهکار تاریخی! روهیت شارما از ویرات کوهلی پیشی گرفت تا این نقطه عطف بزرگ را بدست آورد

روهیت شارما در اقدامی برای سرخپوستان بمبئی در IPL 2023© BCCI

روهیت شارما با به ثمر رساندن یک پنجاه شایسته برای سرخپوستان بمبئی در دیدار روز سه شنبه آنها در لیگ برتر هند (IPL) مقابل دهلی کپیتالز، تاریخ ساز شد. این ضربه برای تیم او تعیین کننده بود زیرا آنها اولین برد خود در IPL 2023 را با آخرین توپ به ثبت رساندند. روهیت با نیم قرن فعالیت خود، با 977 دوش در 33 مسابقه، به بالاترین گلزن مقابل دی سی تبدیل شد. کوهلی با 925 ران در جایگاه برتر قرار داشت، اما پس از ضربه پیروزی کاپیتان تیم کریکت هند از تخت سقوط کرد. روهیت دارای میانگین 32.56 و نرخ ضربه 131.14 در IPL است.

روهیت در مسیر رسیدن به اولین IPL نیم قرن خود در 25 اینینگ در بهترین حالت خود قرار داشت تا اینکه سرخپوستان بمبئی بر لحظاتی پرتنش غلبه کردند و آخرین توپ را بر دهلی کپیتالز بردند.

دیوید وارنر قبل از اینکه آکسار پاتل دوباره مهارت‌های بسیار بهبود یافته‌اش را با توپ 54 توپ 25 نشان دهد، 51 توپ را به ثمر رساند تا پس از اینکه سرخپوستان بمبئی میزبان را در رقابت قرار دادند، پایتخت دهلی را به 172 توپ برساند.

با خشک شدن زمین نسبت به بازی اول در اینجا و انگشتان دست که کمک زیادی می کردند، سرخپوستان بمبئی کار سختی در پیش داشتند، اما روهیت با 65 توپ درجه یک خود، به تیمش کمک کرد تا اولین برد خود در مسابقات را ثبت کند. فصل

با کامرون گرین (17 بر 8) و تیم دیوید (13 بر 11) در وسط، بمبئی به 5 ران از آخرین اور نیاز داشت اما هنریش نورتیه به طرز درخشانی توپ زد تا بازی را به آخرین توپ برساند. دیوید دو توپ مورد نیاز را از آخرین توپ برای پیروزی بسیار مورد نیاز بیرون آورد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله