IPL 2023: یاشاسوی جیسوال و آدام زامپا راجستان رویالز را به پیروزی جامع 32 ران مقابل چنای سوپر کینگز هدایت می کنند.

یاشاسوی جیسوال، بازیکن برجسته، یک بار دیگر استعداد خود را به نمایش گذاشت و نیم قرن قبل از اینکه اسپینرهای راجستان رویالز، چنای سوپر کینگز را خفه کنند تا یک پیروزی راحت در 32 دوندگی به دست آورند و در روز پنجشنبه به بالای جدول IPL صعود کنند، استعداد خود را به نمایش گذاشت. جیسوال (77 امتیاز از 43) به روند پربار خود با 50 امتیاز سوم خود در مسابقات ادامه داد. استادیوم ساوای منسینگ اسپینرها آدام زامپا (3/22 در 3 اور) و راویچاندران اشوین (2/35) سپس پنج ویکت را بین خود به اشتراک گذاشتند تا با وجود بهترین تلاش روتوراج گایکواد (47) و شیوام دوبه (52) CSK را به 170 برای 6 محدود کنند.

با این برد، رویالز به بالای جدول رفت و CSK به رده سوم سقوط کرد.

بر خلاف RR، بازکننده‌های CSK قبل از اینکه گایکواد، که برای 4 دقیقه از زمین افتاده بود، فشار را احساس کرد، قیدها را شکست و به جیسون هولدر (0/49) برای چهار ضربه وارد کرد و سپس در اوور چهارم، یک پای مربعی عقب عمیق شش را شکست داد. در بالا.

کاپیتان RR، سانجو سامسون، فشار را با چرخش از هر دو طرف فشار داد و این حرکت نتیجه داد.

دوون کانوی (8) به مبارزه ادامه داد و با افزایش نرخ دویدن مورد نیاز، او مجبور شد در اواسط بازی به ساندیپ شارما که زامپا را تحویل می‌داد ضربه بزند.

گایکواد بدون توجه به ویکت، هر بار به سرقت مرزها ادامه داد تا قبل از اینکه زامپا ضربه دیگری بزند تا خطر را از بین ببرد.

CSK در نیمه راه 72 برای دو بود.

اشوین (2/35) سپس ویکت های آجینکیا راهانه (15) و مهاجم آمباتی رایودو (0) را به دست آورد تا شانس CSK را بیشتر کاهش دهد. اما داب نقشه های دیگری داشت. او با زدن ضربات شش گانه بسیار مورد نیاز، اوج را بالا برد تا بارقه امیدی به CSK بدهد.

همه کاره سومین نیم قرن متوالی خود را با کمک چهار شش و دو چهار به ارمغان آورد. با این حال، او نتوانست طرف خود را از خط عبور کند.

پیش از این، جیسوال با باز کردن اینینگ ها، با یک نوت تهاجمی شروع کرد و به تمام مرزهای زمین برخورد کرد.

او در همان اوور اول آکاش سینگ (0/32) را با سه ضرب چهار ضربه زد. این بازیکن جوان اولین توپ مسابقه را با فاصله از روی پوشش زد، قبل از اینکه دو توپ بعدی را به پوشش اضافی عمیق و میانی عمیق برای همان نتیجه بفرستد.

بازکننده راجستان سپس 18 ران از اور دوم سینگ جمع آوری کرد. جیسوال سه بار توپ را به سمت مرز ارسال کرد و همچنین یکی برای شش اوور لانگ آن را پرتاب کرد.

در حالی که توشار دشپنده (2/42) و سینگ تنبیه شدند، کاپیتان CSK، MS Dhoni، اسپین را به شکل ماهیش تکشانا (1/24) معرفی کرد که یک طلسم افتتاحیه خوب انجام داد.

جیسوال، با این حال، در 26 توپ تا نیم قرن خود دوید.

Jos Buttler نیز با زدن چند مرز به حزب پیوست. این دو با هم، یک پایه 86 دوانی را دوختند، قبل از اینکه ضربه آرام 27 ران انگلیسی توسط راویندرا جادجا (1/32) به پایان برسد.

بازیکنان CSK توانستند مرزها را پس از ویکت محدود کنند و سپس یک فروپاشی کوچک از ضربه زدن ایجاد کردند.

دشپنده در بازگشت برای دومین جادوی خود، کاپیتان سانجو سامسون (17) را اخراج کرد و همچنین ویکت ارزشمند جیسوال را به دست آورد، که در اوور چهاردهم با شکوه ضربه زد.

تکشانا سپس بازگشت تا شیمران هتمایر (8) برجسته را بفرستد.

Padikle و Jurel سپس 48 دوش به اینینگ اضافه کردند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله