IPL 2023: گجرات تایتان ها به دنبال بازگشت به مسیرهای پیروزی هستند، رتبه اول چشم LSG

تایتان‌های گجرات وقتی به مصاف غول‌های لاکنو می‌روند که به دنبال حفظ شتاب پیروزی خود در IPL در روز شنبه هستند، به دنبال شکست خود در دور قبل هستند و موجو خود را دوباره به دست خواهند آورد. در حالی که تایتان ها پس از شکست سه ویکت خود مقابل راجستان رویالز به دنبال شروعی تازه خواهند بود، LSG با پیروزی 10 ران در مقابل تیم تحت رهبری سانجو سامسون، به رده دوم امتیازات صعود کرد. جدول. هر دو تیم در این فصل کمی ناسازگار بوده اند و هر کدام دو بازی را باخته اند، اگرچه تایتان ها یک بازی کمتر از LSG انجام داده اند. تایتان ها که در رده چهارم جدول لیگ قرار دارند، در این فصل برای دفاع از نتایج با مشکل مواجه شده اند.

محمد شامی به طور مداوم ویکت می گرفت و در بازی قدرتمند به نظر می رسید، اما از آلزارا جوزف و جاش لیتل انتظار بیشتری می رود.

کاپیتان هاردیک پاندیا نیز در بهترین حالت خود با توپ نبوده و تنها یک ویکت تا کنون انتخاب کرده است. پیسر موهیت شارما اما در دو بازی که انجام داد عملکرد خوبی داشت.

رشید خان رهبری بخش اسپین را بر عهده داشت، اما در برابر رویالز وقتی سامسون او را به پاکسازی برد، جی تی چاره‌ای نداشت جز اینکه برای اولین بار برای نور احمد، اسپینر 18 ساله افغان که هجوم را به خوبی اداره کرد، البته با شکست. علت.

به نظر می رسد دپارتمان ضربه زنی گجرات با بازیکنانی مانند شوبمن گیل، دیوید میلر، سای سودارشان که به خوبی توپ را می زدند، مرتب شده است.

اما مدافع عنوان قهرمانی در برابر LSG که دارای ترکیبی قدرتمند است، برای چالش آماده است.

LSG هیچ کمبودی در قدرت ندارند، با کایل مایرز، نیکلاس پوران و مارکوس استوینیس قادر به نابود کردن هر مخالفی هستند. مایرز در اوج در فرم هیجان انگیزی قرار داشته است، در حالی که پوران و استوینیس کار را در حد وسط انجام داده اند.

اما فرم کاپیتان KL Rahul کمی هشدار دهنده است. او در این فصل با نرخ ضربه 114.79 ضربه زد. دیپک هودا، بازیکن همه کاره نیز هنوز اینینگ های چشمگیر را که قادر است انجام نداده است.

اسپینر با استعداد راوی بیشنوی و آمیت میشرا کهنه کار برای LSG در بخش اسپین عملکرد خوبی داشته اند، در حالی که Krunal Pandya نیز نمایش برنده مسابقه را به نمایش گذاشته است.

در Mark Wood، Avesh Khan و Yudhvir Singh Charak، LSG نیز بخش سرعت خوبی دارد. نوین الحق در اولین بازی خود مقابل RR عالی بود و به دنبال ادامه دادن به همین روش است.

با این حال، تایتان ها ممکن است یک مزیت روانی جزئی داشته باشند که فصل گذشته هر دو بار Supergiants را شکست دادند.

این بازی بعد از ظهر برگزار می شود، بنابراین بارش باران عاملی نخواهد بود.

تیم ها (از): گجرات تایتان: هاردیک پاندیا (ج)، سریکار بهارات، آلزاری جوزف، جاش لیتل، آبیناو منوهار، دیوید میلر، محمد شامی، دارشان نالکنده، نور احمد، ارویل پاتل، رشید خان، وریدیمن ساها، آر سای کیشور سای سودارسان، پرادیپ سانگوان، داسون شاناکا، ویجی شانکار، موهیت شارما، شیوام ماوی، شوبمن گیل، اودئون اسمیت، راهول تواتیا، متیو وید، جایانت یاداو، یاش دیال.

سوپرجاینت لاکنو: کی‌ال راهول (ج)، کایل مایرز، دیپاک هودا، کرونال پاندیا، آمیت میشا، نیکلاس پوران (واک)، نوین الحق، آیوش بادونی، آوش خان، کاران شارما، یودهویر چارک، یاش تاکور، روماریو شپرد، مارک وود، سواپنیل سینگ، مانان ووهرا، دانیل سامس، پراک منکاد، کریشناپا گوتام، جایدو اونادکات، مارکوس استوینیس، راوی بیشنوی و مایانک یاداو.

این مسابقه از ساعت 15:30 به وقت تهران آغاز می شود. PTI APA در AT

موضوعات مطرح شده در این مقاله