IPL 2023: ژست بی معنی گوتام گامبیر در حالی که جمعیت باغ های عدن شعار می دهند «کولی، کوهلی». نگاه کن

Gautam Gambhir در حال بازی برای Lucknow Super Giants در IPL 2023© BCCI

ارتباط بین گوتام گامبیر و نایت سواران کلکته به لیگ برتر هند (IPL) برمی گردد. بازیکن سابق هند برای چندین فصل دارایی بزرگی برای این فرنچایز بوده است و او آنها را به دو عنوان IPL در سال های 2012 و 2014 رساند. با این حال، جمعیت به مربی فعلی لاکنو سوپر غول‌ها رحم نکردند و نام ویرات کوهلی را به‌عنوان یک شعار سر دادند. به دنبال درگیری این دو در زمین در طول مسابقات در حال انجام. گامبیر، که تیم LSG او توانست با یک برد کم مقابل KKR به مرحله پلی آف راه یابد، به جمعیت اشاره کرد تا صدا را کم کنند قبل از اینکه خودش لبخند بزند.

گامبیر تنها کسی نبود که هدف شعارهای کوهلی قرار گرفت، زیرا جمعیت باغ های ادن شروع به خواندن نام کاپیتان سابق هند در حالی که نوین الحق در حال بولد زدن بود، کردند.

ضربات 67 ران رینکو سینگ بیهوده بود زیرا غول‌های بزرگ لاکنو در یک مسابقه هیجان‌انگیز در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023 خود، کلکته نایت رایدرز را با یک ران شکست دادند.

در حالی که این برد باعث شد LSG در پلی آف حضور داشته باشد، باخت به KKR به مبارزات IPL 2023 آنها پایان داد.

ضربه مهم 58 (30) نیکلاس پوران در ضدحمله به سوپر غول‌های لاککنو کمک کرد تا برای بازی‌های پلی آف واجد شرایط شوند، اما نه قبل از اینکه از ترس رینکی سینگ جان سالم به در ببرند، زیرا در یک مهیج آخرین نفس، نایت رایدرهای کلکته را شکست دادند.

ضربه ضربتی پوران به LSG کمک کرد تا از 73/5 ریکاوری کند و آنها را به 176/8 رقابتی برساند. سپس راوی بیشنوی 2/23 شگفت‌انگیز به دست آورد زیرا LSG از قهرمانی‌های دیگری از رینکو سینگ (67*33) جان سالم به در برد تا بازی را با یک ران پیروز شود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله