IPL 2023: چه کسی می تواند جایگزین KL Rahul به عنوان کاپیتان سوپر غول های Lucknow شود؟ یک انتخاب جالب برای یک اسطوره استرالیایی

Lucknow Super Giants در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

مارکوس استینیس بازیگر ستاره لاکنو سوپر جاینتز بود زیرا تیم تحت رهبری راهول در روز جمعه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 پیروزی بزرگی را مقابل پنجاب کینگز به ثبت رساند. استوینیس در شماره 4 وارد خفاش شد و 72 توپ را از 40 توپ شکست و ضربه ای زد. شش چهار و پنج شش. او با آیوش بادونی و نیکلاس پوران همکاری درخشانی انجام داد تا LSG دومین مجموع برتر تاریخ مسابقات را به نام خود ثبت کند. در یک نقطه، به نظر می رسید که LSG آماده عبور از مرز 275 دونده است، اما چند ویکت سریع به این معنی بود که آنها در 20 اور در 257/5 به پایان رسیدند.

برت لی اسطوره استرالیایی از استوینیس خوشحال شد و پیش بینی بزرگی کرد.

او یک کاپیتان در حال ساخت است. او مغز کریکت عالی دارد. ببینید چقدر در تیم آرام است. او یک عجایب است. این بهترین راه برای توصیف آن است. او با چوب و توپ اجرا می کند و بازوی پرتاب او بسیار قدرتمند است.

او همچنین خوب می گیرد. او بسته کامل است. اما امشب کلاسش را نشان داد. زمانی بود که تیم از یک ویکت کم، آهسته و سخت در خانه به ویکتی می رفت که توپ به خوبی برای خفاش پیش می رفت. بنابراین او قطعاً امشب آن را به دست آورده است.» لی افزود.

استوینیس با 72 گل در مقابل 40 توپ برای LSG گلزنی کرد در حالی که کایل مایرز تنها با 24 توپ 54 گل زد. نیکلاس پوران، بازیکن آف اسپینر، به ترتیب بعدی، توپ را به 45 رساند، در حالی که آیوش بادونی 43 توپ را از 24 در میانه فریم زد تا بازدیدکنندگان را به یک مجموع بزرگ هدایت کند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله