IPL 2023: پس از رفتار نادرست بازیکن کریکت با زن در مهمانی، دهلی کپیتالز کد رفتاری صادر کرد.

پایتخت دهلی در جریان IPL 2023© BCCI

تیم لیگ برتر هند (IPL) دهلی کپیتالز، پس از رفتار نادرست یکی از بازیکنان با یک زن در طول یک مهمانی فرانچایز، یک “مشخصات رفتاری” را برای بازیکنان کریکت خود به اجرا گذاشته است. یک منبع به NDTV تایید کرد که قوانین برای همه بازیکنان کریکت و همچنین کارکنان پشتیبانی تیم رعایت شده است. طبق کدی که برای «حفظ وجهه عمومی فرنچایز» وضع شده بود، همه بازیکنان کریکت از آوردن آشنایان به اتاق‌های خود بعد از ساعت 10 شب منع شدند و اگر می‌خواستند با کسی ملاقات کنند، باید در هتل تیم باشد. .

ایندیان اکسپرس گزارش داد که تمامی بازیکنان کریکت باید قبل از ترک هتل برای هر جلسه ای، به مقاماتی از پایتخت دهلی اطلاع دهند. در صورت هر گونه تخلف از کد، بازیکنان می توانند با جریمه های سنگین مواجه شوند و فرنچایز نیز می تواند در محل تصمیم به فسخ قرارداد آنها بگیرد.

این قوانین پس از مسابقه دهلی کپیتالز و سان رایزرز حیدرآباد منتشر شد.

در حال حاضر، همسران و دوست دختر همه کریکت‌بازان پذیرش می‌شوند، اما هزینه سفر به عهده بازیکنان است. آنها در هنگام سفر در همان اتاقی می مانند که کریکت بازها هستند. اگر هر بازیکنی بخواهد شخصی را به اتاق خود بیاورد، اکنون باید از قبل به افسر یکپارچگی تیم IPL اطلاع دهد و شناسه عکس مهمان/مهمان را به مدیریت تیم ارائه دهد.

دهلی کپیتالز در حال حاضر با چهار امتیاز از هفت بازی در انتهای جدول IPL 2023 قرار دارد. برد آنها در این مسابقات در برابر نایت رایدر کلکته و سانرایزرز حیدرآباد به دست آمد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله