IPL 2023: پاسخ شوبمن گیل به پست احساسی ویرات کوهلی پس از خروج از RCB طلایی است

شوبمن گیل ویرات کوهلی را پس از پیروزی GT بر RCB در آخرین مسابقه لیگ IPL 2023 در آغوش می گیرد.© BCCI

ویرات کوهلی، رئیس رویال چلنجرز بنگلور، پس از پایان کمپین IPL 2023، پستی صمیمانه نوشت و اظهار نظر Shubman Gill درباره آن طلایی بود. پس از باخت به گجرات تایتانز در یک بازی ضروری در روز یکشنبه، RCB از مسابقه پلی آف IPL 2023 حذف شد. یک برد می توانست RCB را به پلی آف برساند، اما باخت آنها به هندی های بمبئی کمک کرد تا به گجرات تایتانز، چنای بپیوندند. Super Kings و Lucknow Super The Giants در 4 امتیاز برتر در پایان مرحله لیگ قرار دارند.

فصلی که لحظات خود را داشت، اما متأسفانه به هدف نرسیدیم. ما ناامید هستیم، اما باید سرمان را بالا نگه داریم. از هواداران وفادارمان، ما از حمایت در هر مرحله سپاسگزاریم. یک تشکر بزرگ کهلی در اینستاگرام خود نوشت: شما به مربیان، مدیریت و هم تیمی هایم.

گیل در این مورد با یک ایموجی تاج اظهار نظر کرد و مطمئنا کوهلی را یک پادشاه توصیف کرد.

اینجا را ببین:

mo9vp098

گیل وضعیت خود را به‌عنوان وارث کوهلی با صدها امتیاز شگفت‌انگیز تأیید کرد، زیرا GT با پیروزی شش ویکت، RCB را از IPL حذف کرد و به روهیت شارما اجازه داد تا به عنوان چهارمین تیم در روز یکشنبه در بنگالورو به پلی‌آف برود.

پس از توپ 101 61 کوهلی در RCB’s 197 برای پنج، بهترین تلاش روز به نظر می رسید، اما گیل، که مشعل دار ضربات هندی در 10 سال آینده خواهد بود، نشان داد که از بهترین ها بهتر است. کاری که کوهلی به خوبی انجام داد، گیل آن را بهتر انجام داد زیرا 104 توپ شکست ناپذیر او از 52 توپ باعث شد تا تیتان ها با شتاب هدف را تعقیب کنند. مانند کاپیتان سابق هند کوهلی، این دومین صد متوالی گیل بود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله