IPL 2023: مربی CSK، استفن فلمینگ، بمب آسیب دیدگی MS Dhoni را رها کرد

چنای سوپر کینگز (CSK) روز چهارشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 تقریباً یک پیروزی قهرمانانه مقابل راجستان رویالز (RR) کسب کرد. این کاپیتان MS Dhoni بود که تا پایان شکست ناپذیر باقی ماند اما برای پیروزی در مسابقه به 5 ران از توپ نهایی نیاز داشت و ‘تالا’ نتوانست توپ را به مرز ارسال کند. در نتیجه راجستان با سه ران پیروز شد. با این حال، پس از بازی، استفن فلمینگ، مربی CSK، این خبر نگران کننده را اعلام کرد و گفت که دونی در حال پرستاری از مصدومیت زانو است.

Dhoni عالی به نظر می رسید که به برخی از شش های اصلی خود ضربه می زند، به خصوص در برابر اسپینرها. Dhoni از 17 توپ با یک مرز و سه توپ 32 گل زد و با راویندرا جادجا که 25 توپ از 15 توپ به ثمر رساند، همکاری ارزشمندی را ایجاد کرد.

در فینال اور مقابل ساندیپ شارما، که به 21 ران از 6 توپ آخر نیاز داشت، دونی توانست دو شش را در اوور بزند، اما ساندیپ برگشت تا پیروزی سه ران را برای تیمش رقم بزند.

در صحبت کردن درباره Dhoni، فلمینگ فاش کرد که کاپیتان فرنچایز در حال پرستاری از مصدومیت زانو است، اما هنوز هم می‌تواند کارهای خارق‌العاده‌ای را در میانه انجام دهد.

او در حال بهبودی از مصدومیت زانو است که در برخی از حرکاتش می توانید آن را ببینید. این تا حدودی مانع او می شود. فرم بدنی او همیشه بسیار حرفه ای بوده است. او یک ماه قبل از شروع مسابقات می آید. او بازیکن بزرگی است. فلمینگ در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما هرگز شک نمی کنیم که او به سادگی شگفت انگیز است.

اگرچه مصدومیت دونی تایید شد، فلمینگ پیشنهاد نکرد که مشکل زانو می تواند مانع از بازی دونی در بازی های بعدی برای CSK شود.

فلمینگ همچنین تایید کرد که چنایین برای چند هفته بدون پیسر سیساندا موغل خواهد بود.

“متاسفانه، ماگالا دستش تقسیم شد، بنابراین نتوانست آن دو اور آخر را کامل کند. در مورد دیپک چهار در بازی آخر هم همینطور بود، بنابراین ما با منابع بسیار کمی در حال اجرا هستیم. اما ما تنها تیمی نیستیم که آن را داریم. فلمینگ گفت: “من فکر می کنم بسیاری از بازیکنانی که از یک فصل بزرگ داخلی می آیند کمی شکسته اند، اما ما فقط باید راه حل هایی پیدا کنیم.”

“بنابراین ما این کار را در چهار روز آینده انجام خواهیم داد. اما، بله، هنوز کامل نیست. کاپیتان باید بعد از آن روی پای خود فکر کند (اگر توپ‌بازان مدام مصدوم می‌شوند). او روز خوبی نداشت اما ویکت (جوس) باتلر را گرفت که خوب بود.

و شما بازیکنان جوانی مانند آکاش (سینگ) برای اولین بازی خود دارید و او باید چند اور کلیدی انجام دهد. این چیزی نیست که ما برنامه ریزی می کنیم، اما T20 به ندرت از این برنامه پیروی می کند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله