IPL 2023: ضربه بزرگ برای پادشاهان پنجاب چون شیخار داوان بازی مقابل لاکنو سوپرجاینتز را از دست داد – این دلیل است

شیخار داوان به دلیل مصدومیت روز شنبه از بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل لاکنو سوپر جاینتز غایب شد. کاپیتان PBKS در آخرین بازی مقابل گجرات تایتانز انتخاب شد و سام کوران به عنوان کاپیتان جایگزین او شد. PBKS با چهار امتیاز و دو برد و دو باخت از چهار مسابقه در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد. LSG با شش امتیاز، سه برد و یک باخت از چهار مسابقه در رده دوم قرار دارد. Atharva Taide اولین IPL خود را با PBKS انجام می دهد. کوران برنده بازی شد و تصمیم گرفت به استادیوم اکونا برود.

کوران کاپیتان تیم PBKS در هنگام بازی گفت: “ما ابتدا بولینگ خواهیم کرد. کاری که در تمام فصل انجام نداده بودیم، بنابراین فقط نیاز به تعویض داشتیم. همچنین اولین برد ما در پرتاب این فصل. شیخار در بازی آخر مصدوم شد، نکن” نمی دانم چقدر بد است، اما امیدوارم او برای مدت طولانی از میادین بیرون نرود. غیبت او بزرگ است، ما دو ضربه زن هندی داریم و رازا به ترکیب یازدهم بازگشته است. شرایط خوب به نظر می رسد.”

کاپیتان LSG KL Rahul در حین بازی گفت: “اولین بازی در این استریپ، هر چیزی کار می کند. این هیجان انگیز است که خودمان را در شرایط مختلف به چالش بکشیم. این اولین فصل ما در اینجا است، بنابراین هر بازی را ارزیابی و اصلاح خواهیم کرد. هر بازی را چند بازی می سازیم. تغییرات، در ساعت 12-13 توقف کنید و بسته به بازی تماس بگیرید. هر بازی که در آن حضور داشته ایم هر بار با ما تماس گرفته شده است اما بازیکنان پاسخ ها را پیدا کرده اند. همه از بازی لذت می برند و جو خوبی در اطراف وجود دارد، بسیار از حمایتی که به اینجا رسیدیم خوشحالم.”

پادشاهان پنجاب (بازیکن یازدهم):آتاروا تاید، متیو شورت، هارپریت سینگ باتیا، سیکاندار رازا، سام کوران (ج)، جیتش شارما (و)، شاهرخ خان، هارپریت برار، کاگیسا رابادا، راهول چهار، آرشدیپ سینگ

Lucknow Supergiants (بازیگر XI):KL Rahul (c)، Kyle Myers، Deepak Hooda، Marcus Stoinis، Krunal Pandya، Nicholas Pooran (c)، Ayush Badoni، Avesh Khan، Yudhvir Singh Charak، Mark Wood، Ravi Bishnoi

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله