IPL 2023: “روی صحنه ای نروید که Dhoni ممنوع الخروج می شود” – Virender Sevag از CSK هشدار جدی می دهد

MS Dhoni در حال فعالیت برای CSK در طول IPL 2023© BCCI

بازیکن سابق تیم کریکت هند، ویرندر سهواگ، در مورد تعداد زیاد بازی های اضافی، به بازیکنان چنای سوپر کینگز هشدار جدی داده است. تعداد واید و بدون توپ در این فصل باعث نگرانی عمده شده است، حتی کاپیتان MS Dhoni به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت کرد. با توجه به تعداد خطرناک بازیکنان اضافی، CSK در تکمیل اورهای خود در زمان تعیین شده با مشکلاتی مواجه شده است و سهواگ معتقد است که این امر در نهایت می تواند منجر به محرومیت Dhoni شود. بازيكن سابق هند به بازيكنان هشدار داد كه چنين محروميتي مي تواند براي CSK بسيار مضر باشد.

دونی خوشحال به نظر نمی رسید، زیرا قبلاً گفته بود که می خواهد بولرها تعداد توپ های بدون توپ و واید را کاهش دهند. CSK دو تا سه اور اضافی و در مقابل RCB یک اور اضافی دیگر بولد کرد. به مرحله ای نرسند که Dhoni محروم است و CSK باید بدون کاپیتان خود به میدان برود. با این مصدومیت زانو، به نظر می رسد که او هنوز می تواند چند بازی دیگر انجام دهد. او دائماً به خودش فشار می آورد، اما اگر کاسه‌زنانش این‌قدر توپ‌های بدون توپ پهن کنند، دونی باید استراحت کند.» سهواگ توضیح داد.

علیرغم برد CSK در برابر رویال چلنجرز بنگلور، بولرها یک بار دیگر برتری داشتند و سهواگ از نحوه بازی برنده های چهار بار در این فصل بسیار انتقاد کرد.

من از روز اول گفته ام که بولینگ CSK ضعیف است. آنها باید روی آن بخش کار کنند. اما چه کار دیگری می توانند بکنند؟ آنها باید از تمام امکاناتی که در این فصل دارند استفاده کنند. بازیکنان باید دقیق تر باشند. شما به بازی آنها مقابل RCB نگاه کنید، آنها با 30-35 ران توپ می زدند، بنابراین آنها اجازه ندادند که RCB در 6 اور گلزنی کند. با این حال، آنها در نهایت 218 را واگذار کردند، زیرا آنها تعداد زیادی ضربات شش و چهار را از دست دادند.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله