IPL 2023: رقابت رویال چلنجرز بنگلور-چنای سوپر کینگز از نظر تعداد

تماشاگران حاضر در استادیوم ام چیناسوامی قرار است شاهد یک مسابقه پرمخاطب لیگ برتر هند (IPL) بین رویال چلنجرز بنگلور (RCB) و قهرمان چهار دوره قهرمانی چنای سوپر کینگز (CSK) باشند که همچنین شاهد نبرد بین ویرات کوهلی خواهیم بود. و MS Dhoni، دو تن از بزرگترین ستاره های هند در کریکت مدرن. این رقابت بین دو تیم جنوب هند، مسابقات هیجان‌انگیز زیادی را به وجود آورده است، ستاره‌های زیادی را به دنیا آورده و جایگاه بسیاری از بزرگان را به عنوان افسانه‌ها از طریق طلسم‌های آتشین بولینگ و ضربه‌های هیجان‌انگیز تثبیت کرده است.

دو طرف تاکنون 30 بار در لیگ برتر با هم برخورد کرده اند. CSK در 19 بازی برنده شد در حالی که RKB در 10 مسابقه پیروز شد. یک مسابقه نتیجه ای نداشت. با درصد برد 65.5 درصد، CSK از لحاظ تاریخی بهترین تیم بوده است.

با این حال، در جلسه قبلی خود در IPL 2022، RCB با 13 ران پیروز ظاهر شد و هارشال پاتل (3/35) به RCB کمک کرد تا از هدف 174 ران دفاع کند.

ارزش تماشای نحوه عملکرد Virat و Dhoni، دو ستاره بزرگ فرنچایز مربوط به خود و به طور کلی کریکت هندی، در برابر تیم های یکدیگر را دارد.

Dhoni در مقابل RCB گل های زیادی زد. در 29 مسابقه ای که برای CSK مقابل RKB انجام داد، 739 ران در 27 اینینگ با میانگین 43.47 به ثمر رساند. او همچنین چهار نیم قرن برای CSK مقابل RKB با بهترین گلزنی 84* گلزنی کرد.

ویرات همچنین ضربات بسیار خوبی را در مقابل CSK انجام داد. او در مقابل CSK دومین بازیکن برتر را دارد. او در 30 مسابقه، 979 دوش را با میانگین 39.16 به ثمر رساند. او 9 نیم قرن در برابر قهرمانان چهار دوره با بهترین امتیاز 90 گلزنی کرد.

Ravindra Jadeja بیشترین ویکت ها را در مقابل RCB توسط یک بولر از هر طرف با مجموع 26 اسکالپ گرفته است. از این 26 اسکالپ، 18 ویکت به عنوان بخشی از CSK بود. Jadeja همچنین هنگام بازی برای Gujarat Lions، Kochi Tuskers Kerala و Rajasthan Royals مقابل RCB ویکت گرفت. برای RCB، هارشال پاتل در مجموع 12 ویکت در مقابل CSK از 13 ویکت در مقابل قهرمانان چهار دوره کسب کرد.

فاف دو پلسیس، ستاره سابق CSK و کاپیتان کنونی RCB، به دنبال تقویت موفقیت خود در برابر فرانچایز سابق خود است، زیرا تنها 46 ران در دو مسابقه مقابل قهرمان چهار دوره با بهترین امتیاز 38 به ثمر رسانده است.

ویرات کوهلی در بهترین فرم این IPL بوده است، با به ثمر رساندن 214 دوش در چهار اینینگ با میانگین 71.33 با سه 50. فاف همچنین 179 ران در چهار اینینگ با میانگین 65.66 با دو پنجاه در این فصل انجام داده است.

از سوی دیگر جادجا در چهار مسابقه شش ویکت گرفته است که بهترین رقم بولینگ 3/20 است. هارشال در این IPL تلاش کرده است. اگرچه او در چهار مسابقه پنج ویکت دارد، اما نرخ اقتصادی او بالای 10 است.

برای این ستاره‌های فوق‌الذکر عملکرد بسیار مهمی در صورت پیروزی تیمشان خواهد بود.

در حالی که RCB دارای سه جلوی خطرناک Virat Kohli، Faf du Plessis و Glenn Maxwell، Spinner Wanindu Hasanranga، Pacer Josh Hazlewood به عنوان قوی ترین طرف های خود است، CSK دارای یک جفت باز کننده قوی از Ruturaj Gaikwad و همیشه ثابت Devon Conway برای ارسال توپ به داخل است. دروازه. بهشت تنها با درد

بازیکنان همه جانبه آنها مانند Moeen Ali، Mitchell Santner و Ravindra Jadeja می توانند مشکلاتی را برای RCB با چرخش خود ایجاد کنند که RCB اخیراً با آن دست و پنجه نرم کرده است که در مسابقات اخیر مشهود است. برخی از شش های عظیم از MS Dhoni نیز می توانند در هر لحظه روند مسابقه را تغییر دهند.

CSK در حال حاضر با دو برد و دو باخت و چهار امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد. RCB همچنین رکورد برد- باخت مشابه CSK در چهار مسابقه دارد، اما آنها با کلین شیت کمتر در رده هفتم قرار دارند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله