IPL 2023: دیوید وارنر در یک ضربه ایستگاهی با دست راست مقابل MI ضربه می زند. بعد اتفاق می افتد – تماشا کنید

IPL 2023 - تماشا کنید: دیوید وارنر بتس، راست دست، در برابر MI در یک ضربه آزاد.  بعد اتفاق می افتد

دیوید وارنر در DC vs MI راست دست خفاش می کند.© توییتر

دهلی کپیتالز دو نیم قرن بسیار متضاد را در بازی خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل هندی های بمبئی در روز سه شنبه تولید کرد. در حالی که آکسار پاتل، نایب کاپیتان دی سی، تنها در 22 توپ، یک IPL 50 به ثمر رساند، کاپیتان دی سی، نیم قرن 58 خود را در لیگ در 43 توپ به ثمر رساند. در نهایت، وارنر 51 گل از 47 توپ به ثمر رساند، در حالی که دهلی برای 172 توپ به بیرون رفت. یک جنبه شگفت‌انگیز دیگر در طول مسابقات وارنر وجود داشت. بازکننده بازوی چپ در اوور هشتم، در مقابل هریتیک شوکین از MI، موضع خود را به سمت راست دست تغییر داد.

موقعیتی که در تیر دروازه قرار گرفت هیچ فایده ای نداشت زیرا او ضربه خود را اشتباه گرفت و فقط یک بار از روی ضربه ایستگاهی توانست گلزنی کند.

تماشا کنید: دیوید وارنر بتز راست دست مقابل ام آی. روی یک ضربه آزاد بعد اتفاق می افتد

در مورد بازی صحبت کردن، بلیتز 50 ران دیوید وارنر کاپیتان دی سی و بلیتز 54 ران آکسار پاتل به دهلی کپیتالز (دی سی) کمک کرد تا هدف قابل احترامی را تعیین کند زیرا بولرهای هندی بمبئی (MI) 172 دوش برای دی سی در بازی لیگ برتر هند انباشته کردند. (IPL) 2023 در ورزشگاه آرون جیتلی روز سه شنبه. آکسار با 54 برد 25 گل برتری را برای دی سی به ثمر رساند، در حالی که وارنر با 51 ران از 47 توپ گلزنی کرد. برای MI، جیسون بهرندورف و پیوش چاولا سه گل به ثمر رساندند در حالی که رایلی مردیث دو ویکت گرفت.

تیم پایتخت دهلی در وهله اول شروع خوبی داشت زیرا دیوید وارنر و پریتوی شاو در 3 اور 33 دوش انجام دادند. با این حال، این شراکت 43 دوام چندانی نداشت زیرا هریتیک شوکین اولین خون را به دست آورد و شاو را برای 15 سال اخراج کرد.

مانیش پاندی، بت‌باز راست‌دست، سپس بیرون آمد تا خفاش کند. پاندی در اور 5 بازی دو ضربه چهار به رایلی مردیت زد.

پیوش چاولا سپس ویکت بزرگ پاندی را برای تیمش تضمین کرد. بازی زیبای مانیشا پاندی پس از به ثمر رساندن 26 گل از 18 ران به پایان رسید. یاش دال پس از به ثمر رساندن تنها 2 ران در اولین بازی خود در IPL از بازی خارج شد. طولی نکشید که دهلی چهارمین ویکت خود را از دست داد، زمانی که راومن پاول در اوور یازدهم مقابل چاولا با وزنه پایین دست یافت.

دهلی در این مرحله به از دست دادن ویکت های خود ادامه داد، اما کاپیتان وارنر به فرم داغ خود ادامه داد و در فواصل زمانی معین، بولرهای بمبئی را چکش کرد.

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله