IPL 2023: دیوید وارنر انتقادات را در مورد آتش سریع کنار می گذارد

دیوید وارنر، کاپیتان پایتخت دهلی، از خفاش‌بازان جوان هندی در تیمش خواسته است تا روش‌های خود را برای مقابله با سرعت سریع توسعه دهند، زیرا این مهارت قابل آموزش نیست. وارنر، بهترین گلزن دی سی با 285 گل از 6 بازی، با نیم قرن چهارم خود، که تا حد زیادی مسئول اولین پیروزی تیمش در این IPL در پنج شنبه شب بود، ستاره ای را به وجود آورد. با این حال، خفاش‌بازان هندی با پریتوی شاو (47 از 6 بازی)، سرفراز خان (34 از 2 بازی)، یاش دول (3 از 2 بازی)، امان خان (30 از 4)، آبیشک پورل (33 از 2 بازی)، این رقم را کاهش دادند. بازی ها). 4 بازی) همه با سرعت و چرخش مشکل داشتند. “راستش را بخواهید، ما بحث های زیادی نداریم زیرا شما باید از مهارت های خود پشتیبانی کنید و من نمی توانم به مردم بگویم چگونه ضربه بزنند. شما باید واقعاً تصمیم بگیرید.

تکنیک یک جنبه فردی از بازی هر شخص است.

وقتی باید با بولینگ سریع و بچه هایی که با سرعت 150 کیلومتر در ساعت بولینگ می کنند روبرو شوید، باید تکنیک و راهی برای گلزنی داشته باشید. اگر آنها مدام به سمت شما می آیند و به سینه شما ضربه می زنند، باید راهی برای گلزنی پیدا کنید و اگر بتوانید یک مرز را بدست آورید، آنها شروع به ضربه زدن در منطقه شما می کنند.”

وارنر تئوری جالبی در مورد بازی با توپ کوتاه ارائه کرد.

تمرین (بولینگ با زمین کوتاه) در تور بسیار دشوار است و حتی در استرالیا ما توپ های کوتاه را تمرین نمی کنیم. احساس می‌کنم اگر همیشه توپ کوتاهی در دروازه باشید، در مسابقه ناامن می‌شوید.

«این یک مهارت واکنشی است که باید به خاطر بسپارید. یک کاسه‌زن می‌تواند حداکثر فقط یک (توپ کوتاه) را در یک ور کاسه کند. این برای مهاجمان چیز خوبی است.” همینطور برای وارون چاکرابورتی، که وارنر به راحتی بولینگ بازی می‌کرد، اما هیچ‌کدام از بت‌بازان جوان هندی نمی‌توانستند خوب بخوانند.

فکر نمی‌کنم خیلی از بچه‌ها او (وارون) را خیلی خوب انتخاب کردند و برخی سعی کردند او را بازی کنند. به عنوان یک ضربه زن، این وظیفه است که به سراغ تحلیلگر تیم برویم و ببینیم او چه نوع تحویلی می دهد.

“این برای من ساده است. اگر پشت دستش (بولینگ) به هوا نرود، کارام اوست. خیلی ساده است. اگر برخی از خفاش‌ها او را انتخاب نکردند، باید به سراغ تحلیل‌گران بروند و بیشتر مطالعه کنند.”

میزان ضربات وارنر در پنج بازی قبلی‌اش حدود 116 بود و 57 توپ او از 41 توپ، ایده‌ای از نوع ضربه‌زنی که همه برای آن پول می‌پردازند، نشان می‌دهد.

وقتی از او پرسیده شد که چه چیزی در رویکرد او به بازی KKR تغییر کرده است، کاپیتان گفت: «فقط ما سه ویکت را پشت سر هم از دست ندادیم. منتقدان زیادی بودند که پیشنهاد می‌کردند من مثل همیشه ضربات توپ نمی‌زنم، اما وقتی سه ویکت پشت سر هم در دو اوور از دست می‌دهی و من به تازگی با سه توپ روبرو شده‌ام، چه کاری می‌توانی انجام دهی؟ “شما باید احساس مسئولیت داشته باشید. امروز احساس کردم که مسابقات را در اختیار دارم و احساس کردم که می توانم در PP به مصاف بولرها بروم و در دو اور اول هیچ ویکتی در گروه ها از دست ندادیم. بنابراین این نیز نقش مهمی ایفا می کند.”

بازی 2/19 ایشانت شارما در 4 اوور با 13 توپ نقطه‌ای یکی از دلایل اصلی شروع نشدن KKR در اوورهای پاورپلی و ستایش کاپیتان از بازیکن ارشدش بود. او قبل از آخرین بازی که احتمالاً قرار بود در آن بازی کند، بیمار بود. حیف که تب داشت و نمی توانست بازی کند. بعد از اولین بازی که انجام دادیم همه چیز برعکس شد و او قطعاً در رقابت خواهد بود و نکته دیگری که باید به آن فکر کنیم خلیل احمد است که توپ‌باز بسیار خوبی است.

«وقتی خلیل بیرون آمد، ایشانت وارد شد و به خوبی بازی کرد. باید خوب فکر کنیم وقتی خلیل آماده است با کدام تیم می رویم. به افتخار ایشانت، او با بیماریش از رختخواب بلند شد و خیلی خوب بولینگ بازی کرد و این عمق بولینگ ماست.»

موضوعات مطرح شده در این مقاله