IPL 2023: در جستجوی دویدن و سرعت، سوریاکومار یاداو قبل از درگیری MI با KKR به تور می زند.

زمان سختی برای سوریاکومار یاداو (Suryakumar Yadav) بازیکن شماره یک T20I جهان بود که 15، 1 و 0 امتیازات را از شروع مسابقات IPL در اختیار دارد. سری ODI در ماه مارس. با توجه به اینکه هندی‌های بمبئی تنها یک برد در سه مسابقه کسب کرده‌اند، میزبان و سوریاکومار، به‌ویژه پس از اینکه کاپیتان روهیت شارما چند روز پیش با 65 پیروزی مقابل دهلی کپیتالز صحبت کرد، امیدوار به بازگشت بهتری خواهند بود.

روهیت اعتراف کرد که هندی‌های بمبئی، تیمی پر از بازیکنان جوان پس از مزایده بزرگ 2022، از بازیکنان ارشد خود می‌خواهند که مسئولیت را بر عهده بگیرند و در بخش ضربه‌زنی، سوریاکومار نام بعدی پس از کاپیتانی است.

سوریاکومار هر زمان که در این IPL و حتی در کنفرانس‌های رسانه‌ای برای چوب‌بازی بیرون می‌آمد، مورد توجه قرار می‌گرفت، اما شانس برای ضربه‌بازی که در مجموع 16 دوش در سه مسابقه به ثمر رسانده بود، نرفت.

در مقابل چنای سوپر کینگز، او در یک تحویل از پهلو گرفتار شد و در مقابل دهلی، با یک توپ کوتاه در پای خوب گرفتار شد، نقطه‌ای که در زمانی که در اوج خود بود به راحتی طناب‌ها را پاک می‌کرد.

خفاش دست راست روز شنبه یک جلسه طولانی در مقابل متخصصان بولینگ در کمپ سرخپوستان بمبئی داشت، اما طبق همه حساب ها، او مطمئناً به دنده های مناسبی نرسید.

با برخورد برخی از شوت های سوریاکومار به طناب های مرزی، کامرون گرین که در کنار او در تورهای دوم ضربه می زد، توپ را به راحتی به سکوها فرستاد.

ضربه زن هندی به خوبی با برخی ترکیب شد، اما مطمئنا نه با ریتمی که ضربات ضربی او با آن آشناست. او همچنین چند دنده برای ویکت گرفت و یک بار پاک شد.

پس از اینکه روهیت شارما، کاپیتان MI به شدت از batsmen ها حمایت کرد و سرمربی مارک بوچر و مربی ضربه زن، کایران پولارد، در مراحل بعدی به آن ملحق شدند، روز شنبه نوبت به تیم دیوید هم تیمی نوجوان رسید.

دیوید در جریان کنفرانس پیش از بازی به رسانه ها گفت: «من نگران سوریا نیستم.

در آخرین بازی او یک شوت زد که همیشه می‌زند، که معمولاً شش است. او مایل بود که امتیازات خود را برای تیم در نظر بگیرد و در این شرایط به میدان آمد تا این کار را انجام دهد.

دیوید اضافه کرد: “او به اندازه هرکس دیگری بخش مهمی از تیم است و ما می دانیم که وقتی در بهترین حالت خود باشد، در دهه 90 و 100 گل می زند و بازی های ما را می برد.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله