IPL 2023: جشن صدمین سالگرد ویژه ونکاتش ایر با استقبال سوهانا خان در غرفه ها. نگاه کن

ونکاتش ایر پس از برندون مک کالوم در سال 2008 به اولین بازیکن ضربه زن کلکته نایت سواران تبدیل شد که یک قرن در لیگ برتر هند (IPL) گلزنی کرد. این چپ دست در جریان بازی IPL 2023 مقابل هندی‌های بمبئی در روز یکشنبه به پیروزی رسید و جشن او قبلاً در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است. ضربه زن توپ 51-104 چشمگیر را به ثمر رساند و پس از رسیدن به نقطه عطف، دستانش را جمع کرد و به عنوان بخشی از جشن در رختکن تعظیم کرد. در آن لحظه، جمعیت فوران کرد و سوهانا خان، دختر شاهرخ خان، مالک KKR، در حال تشویق خفاش‌زن همراه با دوستانش در ورزشگاه وانخده توسط دوربین‌ها شکار شد.

ایر 28 ساله هندی همه کاره با خفاش KKR، نبردی انفرادی با خفاش را در برابر سرخپوستان بمبئی رهبری کرد و بالاترین امتیاز خود را در IPL در این فصل نیز به ثبت رساند و شش چهار و نه شش ضرب کرد تا دومین امتیاز خود را به دست آورد. قرن این نسخه از IPL تنها با 49 توپ.

آی یر رکوردی را که هری بروک از سانرایزرز حیدرآباد چند شب پیش به ثبت رسانده بود، از نظر سریعترین قرن در این فصل، بهتر کرده است و با زدن 100 توپ از 55 توپ مقابل KKR.

در حالی که ایر، که در اوایل اینینگ های خود در حالی که تلاش می کرد کامرون گرین را از سطح شیب دار بیرون بیاورد، زانویش آسیب دید، بر توپ گیران هندی بمبئی تسلط داشت، هیچ یک از ضربات درجه یک KKR نتوانست گلزنان را دچار مشکل کند.

ضربه واقعاً دردناک بود زیرا ایر که در سومین فصل خود در IPL برای KKR بازی می‌کرد، بین ویکت‌ها لنگید تا دوش را کامل کند، اما درد در نهایت فروکش کرد و به ضربه‌زن چپ‌دست اجازه داد تا به طور طبیعی بازی کند.

در اینینگ پر از موفقیت در سراسر پارک، ایر اولین قرن IPL خود را با پنج چهار و نه شش به پایان رساند.

در حالی که بیشتر ضربه زن های KKR به اندازه کافی دوام نیاوردند، ایر نیز گل های خوبی به ثمر رساند و در 48 ران در جایگاه دوم خود با رحمان الله قرباز (8) و 50 ران در ویکت چهارم با شاردول تاکور گل های خوبی به ثمر رساند. (14) و 36 برای ویکت پنجم با رینکو سینگ (18).

کامرون گرین اولین موفقیت را در اور دوم به MI ارائه کرد، زمانی که او N Jagadeesan را از Hrithik Shokin برای یک اردک پنج توپ گرفت تا KKR یک شوک اولیه ایجاد کند.

در حالی که گورباز برای دور شدن از بلوک‌ها تلاش می‌کرد، ایر یک اینینگ تیز در شماره 3 انجام داد تا KKR را با دویدن‌های سریع در بازی اضافه کند، با زدن چهار شش و دو چهار ضرب که میهمان در شش اور به امتیاز 1/55 رسید.

ماندن گورباز در اوور هفتم به پایان رسید که پیوش چاولا در کوتاه مدت توسط دوان یانسن گرفتار شد.

همانطور که ایر از یک طرف به حمله ی MI به بولرها ادامه می داد، KKR به از دست دادن ویکت ها از طرف دیگر در فواصل منظم ادامه داد. نیتیش رانا (5) همچنین یک بازی ضربتی برای فراموش کردن داشت، یک تک آهنگ را به اشتباه به شوکین رساند و پس از تبادل چند کلمه با اسپینر از آنجا خارج شد.

آخرین هیجان‌انگیز KKR، رینکو، با دو توپ چهار ضربه‌ای، اور هجدهم را به دست آورد و آندره راسل، بازیکن همه‌جانبه، با اولین امتیاز دو رقمی خود در سه بازی، آزادانه دوید، و با 21 توپ از 11 توپ (3×4، 1x6s) به پایان رسید. ).

در اوایل اینینگ، MI اولین بازی را برای آرجون تندولکار انجام داد، او حمله را باز کرد و با دو اوور بسیار چشمگیر توپ را به جگادیسان راست دست و گورباز KKR بازگرداند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله