IPL 2023: «تایمر DRS شوخی است؟» – توییتر پس از بررسی دیرهنگام Wriddhiman Sahi، داور را به باد انتقاد گرفت

گجرات تایتانز روز سه شنبه در بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 در احمدآباد هندیز بمبئی را شکست داد، اما این مسابقه خالی از جنجال نبود. در اور سوم مسابقه، Wriddhiman Saha توپ را در بولینگ آرجون تندولکار به ایشان کیشان رساند و داور زمان کمی را برای بالا بردن انگشت خود تلف کرد. ساها قانع نشد و پس از بحث طولانی با شوبمن گیل، علامت بررسی داد. با این حال، تایمر DRS تکمیل شد، اما داور تصمیم گرفت به درخواست batsman احترام بگذارد و درخواست بررسی کرد.

بررسی به نفع این بازیکن شد اما توییتر از عملکرد داور خوشحال نشد.

گجرات تایتانز یک عملکرد بالینی برای پیشی گرفتن از هندی‌های بمبئی با 55 ران در یک مسابقه IPL کاملاً یک‌طرفه در روز سه‌شنبه ارائه کرد. یک هدف سخت 208 تعیین کنید، MI همه در 152 برای 9 بودند. MI شروعی را که دوست داشت انجام نداد، و در سن 29 سالگی، که برای از دست دادن ویکت کاپیتان روهیت شارما در شش اور تلاش می کرد، تیم به طرز بدی نتوانست از بازی قدرت استفاده کند. روهیت در تلاش برای زدن توپ روی جناح، یک لبه جلویی به دست آورد و در نهایت در اور دوم به بازیکن مقابل خود یعنی هاردیک پاندی پاسخ داد.

بعد از اینکه دریان‌ها کارشان را انجام دادند، رشید خان، ستاره‌دار پا بیرون آمد و اولین بازی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای را انجام داد.

MI موفق شد 13 ران را در اور هفتم انجام دهد تا اینکه رشید به ماندن پر زحمت ایشان کیشان در میانه راه پایان دهد. ایشان برای 13 ران 21 توپ به ثمر رساند.

سه توپ بعد، رشید تیلاک ورما را در جلوی ویکت گرفت و MI در اور هشتم روی 45 برای سه چرخید.

از آنجا، برنده پنج بار MI نتوانست به اندازه کافی برای به چالش کشیدن مدافع عنوان قهرمانی انجام دهد.

پس از یک بازی به یاد ماندنی با توپ که در آن 39 ران در دو اور شکست خورد، کامرون گرین با 33 توپ خارج از 26 توپ برتر شد در حالی که سوریاکومار یاداو 23 توپ از 12 توپ را به ثمر رساند. نهال وادرا تنها در 21 تحویل به 40 رسید، اما تلاش آنها فقط امر اجتناب ناپذیر را به تاخیر انداخت.

به غیر از 27/2 رشید در چهار اور، نور احمد، دیگر اسپینر از افغانستان، با ارقام چشمگیر 37/3 سهمیه کامل اورهای خود را به پایان رساند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله