IPL 2023: “بد شروع شد” – بررسی صادقانه روهیت شارما از عملکرد مرحله گروهی هندی های بمبئی

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، در صورتی که هندی‌های بمبئی علیرغم پیروزی آسانشان مقابل سانرایزرز حیدرآباد در آخرین بازی لیگ در روز یکشنبه، از حضور در پلی آف IPL بازمانند، کسی مقصر نخواهد بود. روهیت نیم قرن به ثمر رساند و قرن های ویکت دوم را با کامرون گرین که اولین IPL صد خود را به ثمر رساند، زمانی که M.I. علیرغم 16 امتیاز از 8 پیروزی، RCB بارانی امشب مقابل گجرات تایتانز سرنوشت MI را تعیین خواهد کرد زیرا شکست تیم فاف دو پلسیس تنها راه رو به جلو برای مردان روهیت است.

ما با این طرز فکر آمدیم، می‌خواستیم برنده شویم و نگران اتفاقاتی که در جاهای دیگر می‌افتد نباشیم. آنچه را که می توانید کنترل کنید می توانید کنترل کنید و سپس به بهترین ها امیدوار باشید. روهیت بعد از بازی گفت: من با کسی صحبت نکردم. مراسم معرفی

“اگر ما نرویم، خودمان مقصریم. اگر برویم، همه اعتبار را به پسرها می دهم. اینطور کار می کند. ما سال گذشته لطف بزرگی به RCB کردیم. امیدوارم به نتیجه برسیم. کاپیتان ام آی گفت: «به دنبال آن هستم.

با این حال، او اعتراف کرد که تیم آنها در برخی از لحظات حساس کریکت خوبی بازی نکرد، از جمله در مقابل سوپر جاینتز لاکنو که محسن خان 11 ران در بازی پایانی دفاع کرد.

“ما خیلی چیزها را درست در مسیر جلو انجام دادیم. شروع بدی داشتیم و سپس سه قهرمانی را با یورش بردیم. لحظات کلیدی در بازی هایی که باختیم – از آن لحظات بسیار بود.” سپس چند مثال زد.

بازی پنجاب که به 34 شوت و 18 توپ نیاز داشتیم، می توانستیم خوب بازی کنیم. در آخرین بازی مقابل LSG، پس از نیمه اول اینینگ بازی را در دست داشتیم. ما نمی توانیم خیلی به آن نگاه کنیم. گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد.» هم تیمی او Suryakumar Yadav، که 500 دوش را در این فصل تکمیل کرد، گرین را به خاطر تلاش بزرگش تحسین کرد.

او مستحق 100 بود. در مورد NRR چیزی برای تماشا نداریم. بنابراین می خواستم 100 ویژه را ببینم.

ما فکر کردیم که اگر بتوانیم آنها را به 200 یا 210 برسانیم، فکر می‌کردیم که قابل دستیابی است. همانطور که در اتاق نشسته بودم، فکر کردم که ناگهان چه اتفاقی افتاد. اما سپس روی آنچه در چند ماه گذشته برای من کار کرده است تمرکز کردم. یک فصل بسیار شاد به پایان رسید. خوب است اگر تا آن زمان به این مرحله صعود کنیم.” آیدن مارکرام، کاپیتان سان رایزرز حیدرآباد، پس از یک جایگاه عالی بین مایانک آگاروال (85) و ویورانت شارما (69) احساس کرد که تیمش به بیش از 200 نفر در عرشه هموار مانند وانکهده نیاز دارد.

“امروز تلاش خوبی با خفاش بود. شما به بیش از 200 بازی مقابل MI نیاز دارید. بچه ها خوب بازی کردند، متأسفانه طرف اشتباه بود. امسال چالش بزرگی بود (رهبری تیم)، گروه بزرگ بچه ها، ما جوان تر هستیم، انسان های بزرگی هستیم. ما به عنوان یک تیم چیزهای زیادی یاد گرفتیم.

کاپیتان درباره اینکه ویورانت و آگاروال شراکت قرن را تشکیل دادند، آنها را تحسین کرد.

«فرصت برای پسرها وجود داشت و آنها آن را با دو دست گرفتند. افرادی مانند Classy (Klaasen) و Bhuvi (Bhuvneshwar) به طور مداوم در طول فصل عملکرد خوبی داشتند.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله