IPL 2023: با بازگشت سوریاکومار یاداو به فرم، MI به دنبال ادامه پیروزی در برابر SRH است.

با بازگشت سوریاکومار یاداو به فرم تقویت شده، هندی‌های بمبئی، قهرمان پنج دوره، در روز سه‌شنبه در لیگ برتر هند به مصاف سانرایزرز حیدرآباد خواهند رفت تا به شتاب پیروزی خود ادامه دهند. هر دو MI و SRH با پیروزی های پشت سر هم وارد مسابقه سه شنبه می شوند. آنها مسابقات را با شکست های متوالی مشابه آغاز کردند. سوریاکومار روز یکشنبه به روند بد امتیازات کم خود، از جمله چهار اردک، با شلیک سریع 25 توپی 43 پایان داد، زیرا MI با 14 توپ، 186 توپ را تعقیب کرد تا برای یک برد راحت 5 ویکتی مقابل Kolkata Knight Riders در بمبئی صرف نظر کند.

در حالی که سوریاکومار هیجان‌انگیز بود، ایشان کیشان در بازی 25 توپ 58 شوم به نظر می‌رسید و این دو بار دیگر به دنبال ایجاد آتش‌بازی در هنگام رویارویی با Sunrisers خواهند بود.

MI که در دو بازی اول مشکل داشت، اکنون در کنار تیلاک ورما که ارتباط خوبی با آن دارد، بسیار متعادل به نظر می‌رسد، در حالی که دو دوتایی سرسخت کامرون گرین و تیم دیوید نیز در زمانی که بیشترین اهمیت را داشته است، کالاها را تولید کرده‌اند.

در بخش بولینگ، پیوش چاولای حیله گر تمام تجربیات خود را به منصه ظهور رساند و همراه با جوان هریتیک شوکین، یک دوتایی چرخشی قدرتمند را تشکیل داد.

با این حال، دستگاه سرعت MI بدون جافری آرچر، که پس از حضور در اولین مسابقه فصل به دلیل مشکل آرنج تازه از زمین خارج شد، فاقد دندان است.

در غیاب او، رایلی مردیت در دو بازی اخیری که انجام داده هدایت را بر عهده گرفته است، اما MI هنوز سرعت ثابتی را طی نکرده است، زیرا روز گذشته جیسون بهرندورف را امتحان کرده بود.

آرجون تندولکار و دوان یانسن نیز روز یکشنبه اولین بازی خود را در IPL انجام دادند و باید دید که آیا MI به این دو ادامه خواهد داد یا خیر.

از سوی دیگر، Sunrisers قهرمانان جدیدی را در هری بروک و آبیشک تریپاتی پیدا کرده است که در دو مسابقه اخیر خود دو برد را کسب کرده اند.

در حالی که بروک در نهایت با 55 توپ 100 مقابل KKR انتظارات را برآورده کرد، تریپاتی با گل 48 توپ 74 تیم را مقابل پادشاهان پنجاب به خانه برد.

کمک کاپیتان آیدن مارکرام در هر دو بازی بسیار زیاد بود زیرا او در دو بازی گذشته با امتیازهای 50 و 37 طرف مقابل را سرپا نگه داشت.

با این حال، مایانک آگاروال به دلیل عدم دویدن در بالای صفحه، مانند یک انگشت شست دردناک گیر کرد.

در میان پرتاب کننده ها، اسپینر مایانک مارکانده با شش ویکت به بالاترین ویکت گیر SRH تبدیل شد، در حالی که عمران مالیک، مارکو یانسن و بوبنشوار کومار نیز مخالفان را دچار مشکل کردند.

اگر هر دو در ترکیب یازده تیمشان انتخاب شوند، بازی روز سه‌شنبه می‌تواند یک درگیری بین برادران دوقلوی یانسن – دوان و مارکو – باشد.

تیم‌ها (از): سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، سوریاکومار یاداو، تیم دیوید، دیوالد برویس، تیلاک ورما، ایشان کیشان (TD)، تریستان استابس، ویشنو وینود، کامرون گرین، آرجون تندولکار، راماندیپ سینگ، شمس مولانی، رایلی مردیت نیهال وادرا، هریتیک شوکین، ارشد خان، دوان جانسن، پیوش چاولا، کومار کارتیکیا، راگاو گویال، جوفرا آرچر، جیسون بهرندورف، آکاش مدوال.

سان رایزرز حیدرآباد: آیدن مارکرام (ج)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک شارما، مارکو یانسن، واشنگتن ساندار، فضلحق فاروکی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، هینکینریچ آ والاسن ، عادل رشید، مایانک مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سنویر سینگ، اوپندرا یاداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکیل حسین و آنمالپریت سینگ.

شروع مسابقه: 19:30 IST ATK PDS PDS

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله