IPL 2023: اوش خان و کایل مایرز درخشیدند زیرا لاکنو سوپر جاینتز راجستان رویالز را با 10 ران شکست داد.

زمین بازی به هیچ وجه برای ضربه زدن مساعد نبود، اما بولرها هنوز کار داشتند و بولرهای لاکنو سوپر جاینتز این کار را با شکوه انجام دادند تا روز چهارشنبه در اینجا در مسابقات IPL در 10 ران بر راجستان رویالز پیروز شوند. در تعقیب 155، RR در 144 به مدت 6 متوقف شد زیرا بازگشت آنها به استادیوم ساوای مانسینگ پس از چهار سال با ناامیدی به پایان رسید، علیرغم اینکه اوایل عصر یک بازی خوب با توپ داشتند. Jos Buttler و Yashaswi Jaiswal، بازکنان RR می‌دانستند که اجرای استروک در این مسیر آسان نخواهد بود، اما آنها توانستند با نرخ اجرا مورد نیاز پیش بروند.

با این حال، LSG یک بازگشت قابل توجه انجام داد و برنده شد.

جیسوال جوان 44 توپ از 35 توپ با چهار مرز و دو توپ 6 تایی ساخت، در حالی که شریک اصلی افتتاحیه او باتر، 40 توپ از 41 توپ زد.

LSG قبل از اینکه آمیت میشرا، ضربه زن خود را وارد عمل کند، مدت زیادی صبر کرد. و برای اولین موفقیت خود، آنها مجبور شدند تا اوور دوازدهم صبر کنند، زمانی که جیسوال مارکوس استوینیس را با اوش خان، بازیکن سوم کوتاه قد، قطع کرد، که به نظر می‌رسید در حین گرفتن ضربه کم، بازویش آسیب دیده است.

با وجود از دست دادن ویکت، RR همچنان روی صندلی راننده بود، اما پس از اینکه سانجو سامسون پس از یک درگیری وحشتناک با باتلر از کار افتاد، وضعیت تغییر کرد. زمانی که باتلر در اوور چهاردهم به امتیاز RR در 97 برای سه ضربه وارد کرد، بازی سرگردان شد.

شیمران هتمایر در تصمیم گیری به دودوت پادیکال پیوست اما اولی از بازی بولینگ آوش خان گرفتار شد. RR بعد از آن نتوانست کار زیادی انجام دهد.

پیش از این، کایل مایرز 51 توپ قبل از مارکوس استوینیس (21 توپ از 16 توپ) و نیکلاس پوران (28 توپ از 20 توپ) به تیم کمک کردند تا به 154 توپ از 7 توپ برسد.

ترنت بولت یک ضربه استثنایی انجام داد و در چهار اوور 1-16 به دست آورد، در حالی که راویچندران اشوین نیز با توپ عالی بود و با 2/23 از چهار اوور خود به پایان رسید.

بولت نیوزیلندی باتجربه دو اور درخشان انجام داد تا تصمیم کاپیتان RR سامسون برای اولین ضربه زدن پس از برنده شدن پرتاب را توجیه کند.

همانطور که بولت، یکی از دریانوردان پیشرو در جهان برای بیش از یک دهه، کار خود را به روش معمول خود انجام می داد، KL Rahul بی خبر به نظر می رسید و فشار ایجاد شده توسط بولتر حیله گر به کاپیتان LSK می رسید.

راهول که نمی‌توانست دست‌هایش را آزاد کند، در نهایت به بازی تحویل سندیپ شارما در هوا پرداخت، اما جیسوال جوان این فرصت را از دست داد. او در آن زمان شش سال داشت. پس از اینکه او شش دوش دیگر به مجموع خود اضافه کرد، راهول شانس دیگری را به دست آورد که جیسون هولدر، که معمولاً یک جفت دست مطمئن دارد، پس از دویدن از اواسط بازی، یک اسکی باز را رها کرد.

هفت توپ بعد از اینکه جیسوال در انتهای توپ زنی خجالتی بود و زمانی که راهول از خط چین خارج شد، فرصتی را برای فرار از دست داد.

آن دو موقعیت از دست رفته سامسون را بی نهایت عصبانی کرد، اما RR مجبور نشد هزینه سنگینی بپردازد زیرا راهول برای یک توپ 32 متقاعد کننده 39 از زمین خارج شد.

راهول با بولینگ های زیادی که تحویل داده بود، می خواست چوبش را در اینینگ های RR حمل کند، اما هولدر او را با یک توپ کندتر به زیبایی اجرا کرد.

بولت پس از دریافت تنها دو دوش در دو اور اول و 13 ران در سومین اور، با بولینگ استامپ پای آیوش بادونی به شایستگی به ویکت رسید.

علیرغم فرصت های از دست رفته، بولرهای RR صرفه جویی کردند و LSG را بدون باخت در شش اور پاورپلی در زمینی که بهترین بازی برای ضربه زدن نبود، تا 37 حفظ کردند.

مایرز توانست مرزها را پیدا کند، از جمله پایین آمدن از زمین برای ضربه زدن به یوزوندرا چاهال در طولانی مدت برای حداکثر در اوور نهم. چهار توپ بعد، راهول وارد عمل شد و یک اسپینر برای یک شش توپ بزرگ روی ویکت عمیق میانی دود کرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله