IPL 2023 – “احساس می کنم دارم…”: راویندرا جادجا در مورد آنچه که او را بهترین بازیکن میدان می کند

عکس فایل راویندرا جادجا.© BCCI

چنای سوپر کینگز روز شنبه در ورزشگاه وانکهده در مسابقه IPL 2023، قهرمان پنج دوره بمبئی هندیز را با 7 ویکت شکست داد. Jadeja بازیکن همه کاره CSK جایزه مرد مسابقه را از آن خود کرد. با فرستادن MI به خفاش، CSK حریفان خود را به 157 برای 8 در 20 اور محدود کرد. جادجا ایشان کیشان، کامرون گرین و تیلاک ورما را برکنار کرد. در حالی که دواین پرتوریوس کیشان را گرفت و وارما پاک شد، اخراج گرین بسیار خاص بود زیرا جادجا با ضربه محکمی به سمت او گرین از بولینگ خود گرفتار شد.

در یک نقطه از زمان، به نظر می رسید که Jadeja فقط سعی می کند خود را نجات دهد. حتی داور حاضر در زمین برای محافظت از خود به زمین خم شد.

Jadeja در صحبت های بعد از بازی فاش کرد که چه چیزی او را بازیکن بهتری می کند.

هر بار که به زمین می روم، سعی می کنم بر اساس خط و طول توپ گیر پیش بینی کنم که توپ کجا می رود. احساس می‌کنم یک یا دو ثانیه بیشتر از سایر زمین‌بازان وقت دارم.

از ثانیه 54 گوش کنید –

“زمانی که ما بولینگ می‌کردیم، توپ به طرز عجیبی می‌چرخید. بنابراین من و میچ می‌خواستیم در مکان‌های خوب توپ بزنیم، زیرا آنها قدرت ضربه زدن زیادی دارند. هر بار که به اینجا می‌آییم، ویکت به‌طور متفاوتی بازی می‌کند – گاهی اوقات حتی گاهی اوقات می‌چسبد. ( در مورد شراکت با Santner) ما قطعاً بحث می کنیم، بازکننده به طرف مقابل توصیه می کند که چقدر طول بکشد. ما به صحبت و نصیحت یکدیگر ادامه می دهیم.” Jadeja بعد از بازی گفت.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله