IPL 2020: مایک هرسون و سیمون کتیچ پس از عزیمت مدعیان سلطنتی از بنگلور ، ویراته کوهلی را به پست کاپیتانی بازگردانند


روسای ستاد پشتیبانی Royal Challengers Bangalore – Mike Hesson و Simon Ketich – روز شنبه از Wira Koli حمایت کردند تا علی رغم یک دلخوری و انتقاد دیگر از IPL ، کاپیتان آنها بماند. روز جمعه ، RCB IPL “Eliminator” را مقابل “طلوع آفتاب” در حیدرآباد با شش دروازه از دست داد تا سیزدهمین دوره مسابقات را پس از یک افتضاح ضعیف ، واگذار کند. در حالی که این طرفداران RCB را ناامید کرد ، گوتام گامبیر ، کاشف سابق هند خواستار برکناری کولی از کاپیتان شده است.

بوق تجاری

اما سرمربی کچ و مایک هسون مدیر عملیات کریکت RCB چیز دیگری فکر کردند. کاتیچ در این سمینار گفت: “از نظر مدیریت ، ما با او بسیار خوش شانس هستیم ، او بسیار حرفه ای است و توسط تیم بسیار قابل احترام است.”

“او تلاش زیادی را در گروه خود انجام می دهد و وقت زیادی را با بازیکنان جوان به خصوص با Devdut Podykal می گذراند. بسیاری از افراد این دیدگاه را نمی بینند. ما در جنگ شرکت کردیم و تا آخر جنگیدیم و ویرات می تواند اعتبار زیادی برای این کار بگیرد.”

کوهلی در 15 بازی با ضربات 121.35 کمی بیش از 450 دوش انجام داد و اغلب برای رسیدن به ضربات میانی تلاش می کرد.

“از نظر ضرب و شتم ، ما با پدیكال و (آرون) فینچ (در نیمه اول) مشاركت مداوم داشتیم ، اما پس از آن ویرات در بسیاری از بازی ها به زور وارد خدمت شد و این برای او چالش بود ،” – گفت کاتیچ. .

“اما همه ما کلاس او را دیده ایم ، به ویژه بازی با چنای (Super Kings) ، جایی که او در 52 گل 90 موقعیت کسب کرد.”

هسون ، که اولین فصل حضور خود را در RCB انجام می دهد ، گفت که تیم به جای یک اصلاح اساسی ، در یک تنظیم کوچک شرکت خواهد کرد.

“یک چیز: ما اطلاعات مربوط به بازیکنان را از اول به دست آوردیم. 10-12 هفته با آنها کار کردیم و آنها را از نزدیک شناختیم ، ایده خوبی گرفتیم و اطلاعات خوبی جمع کردیم.”

“در سناریوی فعلی ، ما می دانیم که باید اصلاح کنیم ، اما اصلاح نمی کنیم … بدون شک.” شکست توسط SRH پنجمین خط در خط بعد از یک شروع قدرتمند بود که طی آن آنها از 10 مسابقه هفت برد کسب کردند.

هسون در مورد برنامه های فصل آینده سedال کرد: “ما نتایج کار تیم را بررسی می کنیم و تصمیماتی می گیریم. هنوز تصمیم گیری نشده است.”

در حالی که دیدگاه کلی این است که RCB برای انتشار نتایج عالی به کول و AB de Villiers اعتماد زیادی دارد ، هسون گفت که تیم باید انعطاف پذیرتر و سازگارتر شود.

“این دو فصل برای ما بود. هرچه سرعت ویکت کندتر شد ، ما نتوانستیم سازگار شویم ، و در پنج بازی گذشته برای اولین بار چوب به چالش کشید. ما تعادل درستی را بدست نیاوردیم ، اما به دلیل فرصت های مختلف این اتفاق نیفتاد بازیکنان ، “Heson گفت.

“کادر جدید نقش آنها را درک می کنند. آنها می دانند که بازیکنان یک پلت فرم بسیار پایدار برای کار دارند. ما باید انعطاف پذیرتر ، سازگارتر باشیم. نیاز به تنظیم مهارت های مناسب است. کاپیتان نقش بسیار بزرگی را ایفا کرده است. تیم اصلی ما بازیکنان خوب هستند ، اما ما قطعاً به کمی تغییر نیاز داریم. این همیشه تعادل را حفظ می کند. ”

Hesson و Katic همچنین از بولینگ تیم ، به خصوص Yuzvendra Chahal ، چرخنده که به طور مداوم در طول مسابقات بازی می کرد ، قدردانی کردند.

هر دو همچنین عملکرد بازیکنان هندی مانند پودیکل ، واشنگتن سوندار و نائودیپ ساینی را ستودند.

هسون گفت: “ما به عنوان یک گروه ، پیشرفت خوبی داشته ایم ، هنوز برای محصول آماده نیستیم ، اما در مسیر درست حرکت می کنیم و من در مورد آینده بسیار مثبت هستم.”

بالا رفته

روز جمعه در برابر SRH RCB پس از ارسال به خفاش ، در 15 اجرا در چهار فریم دو ویکت را از دست داد.

“در اعماق وجود شما پس از پیوستن به مبارزه برای رسیدن به بهترین نقطه ، ناامیدی زیادی ایجاد خواهد شد ، که این یک مزیت در مرحله پلی آف است. از نظر ضربات متوسط ​​، اعداد دروغ نمی گویند. کاری باید انجام شود ، ما باید این مسئله را برطرف کنیم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله