IPL 2020 ، SRH در مقابل RCB: سایمون کاتیچ می گوید: “نیمه دوم مسابقات RCB” تمام شد “

IPL 2020 ، SRH در مقابل RCB: RCBs Batting

IPL 2020: سرپرست RCB ، ویرات کولی با سرمربی سیمون کاتیچ صحبت کرد.© BCCI / IPL


سیمون کچ ، سرمربی Royal Challengers Bangalore (RCB) معتقد است که گروه نبرد آنها را در نیمه دوم لیگ برتر هند (IPL) 2020 فروپاشید. کین ویلیامسون نیمه چهاردهم مسابقات IPL را شکست و جیسون هولدر با طلوع آفتاب ضربه محتاطانه ای بازی کرد حیدرآباد (SRH) روز جمعه پس از شکست دادن RCB با شش ویکت در حذفی در ورزشگاه شیخ زاید ، امید به فینال را حفظ کرد.

بوق تجاری

این پنجمین شکست متوالی RCB پس از شروع عالی فصل خود بود.

سرمربی کاتیچ احساس کرد که پس از شروع قدرتمند نمایش ، این کار به پایان رسیده است.

کاتیچ در بیانیه ای گفت: “ما احساس کردیم که در راه 10 بازی هستیم و سپس به چهار بازی آخر می رویم … با نگاهی به آن ، به نظر می رسد که احتمالاً جفت کافی نداریم.” نمایش مسابقه.

“به خصوص با خفاش. این احتمالاً منطقه ای است که پس از شروع بسیار خوبی برای مسابقات کمی کمرنگ شده است. امروز وام SunRisers ، فکر کردم آنها کاملاً ما را تحت فشار قرار دادند. آنها ویکت های اولیه را گرفتند و سپس ما همیشه تحت فشار بودیم بازی کن. “

هنگامی که جیسون هولدر و T. Natarajan با توپ عقب نشینی کردند ، RCB نتوانست در چالش درگیری Eliminator برابر SRH پذیرفته شود تا تیم تحت هدایت ویرات کولی ، 7/131 را محدود کند.

کاتیچ گفت: “ما همیشه احساس می کردیم که می توانیم 150 نفر را روی تخته ببریم و مخصوصاً با دو لژیون (یوزوندرا چاهال و آدام زامپا) در تیم و دیدن ویکت در بازی شرکت می کنیم.”

بالا رفته

وی افزود: “این سرعت کند بود و یک پیچ کوچک به وجود آمد. برابر کردن خمیر امروز و به دست آوردن فقط 130 ناامید کننده بود. SunRisers کاملاً مستحق دریافت یک پاس بود.”

علی رغم شروع فصل با یادداشت خوب و چهارم شدن در جدول امتیازات ، RCB مجبور شد کار خود را در Eliminator به پایان برساند زیرا SRH یک نیمه نهایی مجازی را با پایتخت های دهلی در روز یکشنبه برگزار کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله