IPL 2020 ، KXIP در مقابل RR: بن استوکس ، قهرمانان سایه Sanju Samson Chris Gale Like Rajasthan Royals End of Kings XI Punjab Series Victory

[ad_1]


هنگامی که ورزشگاه شیخ زاید در ابوظبی روز جمعه با هفت گل Kings XI پنجاب را شکست داد ، تیم سلطنتی راجستان یک مسابقه عظیم دوم را دنبال کرد. با این پیروزی ، سلطنتی راجستان روند پنج پیروزی KXIP را به پایان رساند و همچنین خود را در مرحله پلی آف حفظ کرد. به دنبال 186 پیروزی ، بن استوکس فرم بازی قبلی را نگه داشت و در کنار او منفجر شد. یونیورسال انگلیس دومین بیتمن در این فصل شد که پنجاه سال خود را در پاورپلی پشت سر گذاشت. با این حال ، او نتوانست مدت زیادی دوام بیاورد و پس از به ثمر رساندن 50 گل از 26 گل در رده ششم دور شد ، اما نه قبل از اینکه پایه ای محکم برای یک تعقیب و گریز درخشان ایجاد کند. سپس رابین اوتاپا و سانجو سامسون 51 فشار فقط 32 گل را برای افزایش فشار دیگهای KXIP به عقب اضافه کردند.

بوق تجاری

به طور خاص ، سامسون کارها را در دست گرفت و با نیت زیادی ضرب و شتم داد. موروگان اشوین در یازدهم همکاری خود را قطع کرد و از شر یوتاپا خلاص شد ، که پس از به ثمر رساندن 30 گل از 23 گل ، از زمین خارج شد. سامسون به بازی طبیعی خود ادامه داد و اجازه نداد دیگهای بخار KXIP کنترل را در دست بگیرند. با این حال ، او بدشانس بود که وقتی فقط دو نفر مفقود شدند ، فرار کرد که می توانست نیم قرن درآمد داشته باشد.

استیو اسمیت (31 از 20) و جاس باتلر (22 از 11 گل) کاپیتان راجستان رویالز به حمله ادامه دادند و بازی را به پایان رساندند و 15 گل به جا گذاشتند. آنها 41 بازی آخر را فقط با 19 گل به ثمر رسانده اند تا RR یک پیروزی راحت با هفت گل بدست آورند.

هنگامی که مسابقه خیلی زود در مرحله دوم حل شد ، دیگ بخار KXIP برای گرفتن توپ بسیار دشوار شد ، که این امر بر خط و طول آنها تأثیر گذاشت. محمد شامی ، که هدایت حمله سریع بولینگ امسال را برعهده داشت ، 36 بار در سه شوت انجام داده است. دو دستگاه ضربان ساز دیگر کریس جردن و آرچدیپ سینگ نیز نتوانستند جریان را متوقف کنند.

آرشدیپ در سه فریم بدون گل رفت و 34 دوش را از دست داد و کریس جردن توانست یک گل را انتخاب کند ، اما گرانترین دیگ بخار KXIP بود ، و با شماره های 1/44 از 3.3 فریم های خود بازگشت.

تنها چراغ درخشان در بخش بولینگ برای KXIP ، راوی بیشنوی ، چرخنده جوان بود که تا حدی موفق به دویدن شد ، و فقط 27 دوش در طلسم چهار فریم خود را از دست داد.

پیش از این ، استیو اسمیت ، دروازه بان راجستان سلطنت به تساوی رسید و پادشاهان XI پنجاب را به خفا دعوت کرد. جفر آرچر با پرتاب وحشتناک مندیپ سینگ را به خاطر اردک طلایی برکنار کرد و استوکس فریاد کش را چند سانتی متر از زمین بیرون کشید و از نقطه عقب فرار کرد.

سپس KL Rahul و Chris Gayle یک ایستگاه 120 دواری را برای گل دوم ایجاد کردند تا KXIP را در مجموع به کورس برساند. راهول تنها در چهار بار دویدن قرن خود را از دست داد و در عمق خود را به سمت راهول تواتی خم کرد.

قبل از اینکه آرچر آن را پاک کند ، گیل به حرکت خود ادامه داد و مسیر 99 را شکست. هندی غربی هشت اوج را شکست و در این روند ، اولین ضرب و شتمی شد که در کریکت T20 به هزار شش نفری برخورد کرد.

بالا رفته

مشارکت Gail و Rahul به همراه شخصیت معروف Nicholas Purano به KXIP کمک کرد تا 185/4 از 20 عکس اختصاص یافته خود را بدست آورد.

آرچر و استوکس هر کدام دو دروازه برداشتند. آخرین بازی در لیگ KXIP – روز یکشنبه برابر “Chennai Super Kings” و “راجستان” در همان روز با “Kolkata Knight Riders” بازی می کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]