IPL 2020 ، DC در مقابل SRH: سانجی بانگر می گوید: Shihar Dawan ، Kane Williamson کلید موفقیت تیم خود در Qualifications 2 را دارند.


پایتخت های دهلی در مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) 2020 با Sunrise Hyderabad (SRH) مبارزه می کنند و سانجی بانگر ، مربی سابق پنبه هند معتقد است که Shihar Dawan و Kane Williamson نقش مهمی را ایفا می کنند. در راه تیمش به فینال روز یکشنبه. هر دو تیم مسیرهای کاملاً متضادی را برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر طی کرده اند و اکنون فقط یکی از آنها می تواند شانس خود را برای کسب عنوان حفظ کند.

بوق تجاری

پایتخت های دهلی از 9 بازی نخست هفت پیروزی به ثبت رسانده اند و با وجود سقوط در مراحل پایانی فصل ، به پلی آف صعود کرده اند.

با این حال ، آنها قبل از شکست Royal Challengers Bangalore (RCB) در مسابقه مرحله نهایی لیگ ، چهار مسابقه را واگذار کردند تا جایی در مقدماتی 1 بدست آورند ، جایی که آنها توسط سرخپوشان بمبئی (میشیگان) شکست خوردند.

دوان – 525 دویدن – بهترین گلزن “پایتخت های دهلی”. بتسمان چپ دست تکیه گاه اصلی دمی بود. همچنین در IPL فعلی دو قرن شکسته و به شکل داغ است.

بنگر در برنامه بازی های Star Sports گفت: “او یک بازیکن عالی در یک مسابقه جام جهانی است ، یک قهرمانی ICC ، اگر همیشه لازم باشد ، او همیشه برای تیمی که در آن بازی کرده توپ گرفته است. او می داند در چه شرایطی است.”

“او می داند که طلوع آفتاب در حیدرآباد وارد و خارج می شود زیرا او برای آنها بازی می کرد ، او می داند که چگونه با رشید خان بجنگد و او را دنبال می کند. بنابراین من معتقدم شیخار دوان به یک بازیکن درخشان درخشان تبدیل خواهد شد. اگر پایتخت های دهلی در این بازی پیروز شوند ، “او اضافه کرد.

از طرف دیگر ، SRH از 9 بازی اول تنها سه پیروزی برابر نام خود داشته است. اما تیم مسیر را معکوس کرد و چهار پیروزی پیاپی را ثبت کرد تا بتواند جواب دهد.

در آخرین بازی خود برابر RCB ، کین ویلیامسون شکست در IPL قرن چهاردهم خود را حفظ کرد زیرا SRH امیدهای فینال را حفظ کرد. بنگر احساس می کند ویلیامسون نقشی اساسی در جنگ SRH خواهد داشت.

بالا رفته

“او به SunRisers Hyderabad اهمیت کمتری نداده است … مثل اینکه دیوید وارنر از بالا مهم است ، اما شما در بازی قبلی خلق و خوی او ، توانایی جذب فشار و سپس فشار آوردن به یک حریف را دیدید – کیفیت مهمی که بسیاری از مردم ندارند.” ، – گفت بنگر در برنامه “Star Sports Game Plan”

وی افزود: “بنابراین من معتقدم اگر SRH مجبور به ادامه راهپیمایی شود ، در پنج بازی پشت سر هم پیروز شود ، این یک عنصر مهم خواهد بود. بنابراین این امر حیاتی خواهد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله