IPL به میزبانی KKR و RR IPL 2020 میز کریکت زنده دست می یابد: Rajasthan Royals در یک تساوی پیروز می شود ، تصمیم می گیرد که برابر Kolkata Knights بازی کند

KKR در مقابل RR ، IPL 2020 Live Scoreboard Live: Rajasthan Royals به تساوی رسید ، یک کاسه در برابر شوالیه های کلکته انتخاب کنید

IPL 2020 ، KKR در مقابل RR: Rajasthan Royals به دنبال ویکت های زودرس خواهد بود.© BCCI / IPL


شوالیه های کلکته (KKR) توسط Rajasthan Royals (RR) به نبرد اعزام می شود ، که در آخرین بازی لیگ برتر هند لیگ برتر (IPL) 2020 تساوی را به دست آورد. دو تیم در یک دوره 54 مسابقه دائمی در مسابقات بین المللی ورزشگاه در دبی. در حالی که KKR در آخرین مسابقه لیگ توسط Chennai Super Kings (CSK) مغلوب شد ، RR در مسابقه قبلی Kings XI پنجاب (KXIP) را با برتری هفت گل شکست داد. RR بر اساس مسافت پیموده شده کمی از KKR جلوتر است. بازیکنان دو طرف در حال رسیدن به نقاط عطف چشمگیر هستند. Schubman Gil و Ben Stoves برای انجام 1000 اجرا در IPL به 7 و 98 اجرا نیاز دارند. اگر 63 امتیاز یا بیشتر بدست آورد ، نیتیش رانا 1500 اجرا می کند. Jofra Archer در پنج هدف از 50 اخراج تحت IPL است. KKR در دیدار قبلی دو تیم RR را شکست داد. آیا PP می تواند انتقام بگیرد؟ (کارت زنده)

بوق تجاری

IPL 2020 Match 54 به روز رسانی امتیازات زنده بین Calcutta Knight Riders و Rajasthan Royals ، از استادیوم بین المللی کریکت دبی

 • 7:06 عصر (IST)

  آندره راسل با RR بدون تغییر به KKR بازگشت

  آندره راسل به KKR بازگشت و لوکی فرگوسن مفقود شد. شیوا ماوی جای مارکت سینگ را می گیرد و تغییر دوم KKR را نشان می دهد.

  برای Royal Rajasthan تغییری ایجاد نشده است.

 • 7:01 عصر (IST)

  استیو اسمیت برنده تساوی است

  استیو اسمیت ، کاپیتان RR به تساوی رسید و یک پیچ را مقابل KKR انتخاب کرد.

 • 6:58 عصر (IST)

 • 6:49 عصر (IST)

 • 6:46 عصر (IST)

  آیا Varun Chakravarti می تواند از جادوی خود در این بازی فوق العاده مهم استفاده کند؟

  KKR برای غلبه بر NRR نیاز به شکست RR با برتری تقریباً 75 رانشی دارد. بدین منظور ویکت از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود و کاپیتان ائوین مورگان نسبت به عملکرد عالی Varuna Chakravarti چرخنده خوشبین خواهد بود.

 • 6:35 عصر (IST)

  شوالیه های کلکته و سلطنتی راجستان: بهترین انتخاب در خیال

  بن استوکس در شرایط عالی قرار دارد ، در دو مسابقه اخیر یک قرن و نیم به ثمر رسیده است. استوکس برای ورود به این برخورد حیاتی یک انتخاب فانتزی عالی است. جوفرا آرچر که بالاترین دروازه بان در IPL 2020 برای راجستان راجستان بود ، اضافه شده هوشمندانه دیگر خواهد بود.

  شوبمن گیل و وارون چاكراوارتی نیز بازی های شوالیه های كالكتا را تغییر دادند. در حالی که گیل در بالای سفارش چشمگیر بود ، چاکراوارتی مانند قوی ترین دیگ در حمله بولینگ KKR به نظر می رسید.

 • 6:25 عصر (IST)

  چگونه یک مسابقه IPL 2020 بین KKR و RR را تماشا کنیم؟

  رایت سواران ناحیه کلکته (KKR) در پنجاه و چهارمین مسابقه IPL 2020 میزبان مسابقه Royalshan Royals (RR) خواهد بود که تساوی هر دو طرف به برتری خواهد رسید. این درگیری در ورزشگاه بین المللی کریکت دبی و از ساعت 19.30 آغاز خواهد شد.

 • 6:17 عصر (IST)

  درود و خوش آمد!

  به پخش زنده ما از پنجاه و چهارمین مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2020 بین کلکتای نایت سوار (KKR) و راجستان رویلز (RR) در استادیوم بین المللی کریکت دبی خوش آمدید.

  در اینجا پیش نمایش مسابقه است.

مباحث ذکر شده در این مقاله