IND در مقابل AUS: ویرات کولی می گوید T Natarajan سرمایه خوبی برای جام جهانی T20 خواهد بود


کاپیتان هندی ، ویرات کولی ، روز سه شنبه تحت تأثیر توانایی تازه کار T Natarajan برای انجام کارهای تحت فشار ، گفت ملوانان می توانند یک سرمایه بزرگ برای تیم صعود کننده به جام جهانی T20 سال آینده باشند. این بازیکن 29 ساله از تامیل نادو از زمان اولین بازی بین المللی خود در سومین ODI در کانبرا ، با جنجال بردن هشت ویکت در چهار بازی ، هیجان انگیز شده است. کوهلی در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه گفت: “یک ذکر ویژه برای ناتراجان: در غیاب شاهام و ماسپریت (بومری) شامی و جاسپریت ، او برجسته شد و واقعاً فشار آورد.”

بوق تجاری

“این عالی است زیرا او چند بازی اول خود را در سطح بین المللی انجام می دهد. او بسیار آرام به نظر می رسد ، او مردی متواضع و سخت کوش است ، از کاری که انجام می دهد مطمئن است.”

قرار است جام جهانی T20 در ماه های اکتبر و نوامبر سال آینده در هند برگزار شود.

“من امیدوارم که او به سختی در مورد بازی خود کار کند و پیشرفت کند ، زیرا بولر چپ دست مزیت هر تیم است و اگر بتواند بولینگ را به همین روش ادامه دهد ، اگر به جام جهانی برویم برای ما عالی خواهد بود سال آینده ، “کوهلی گفت.

هند سومین T20I را با 12 رانش از دست داد ، اما گفت این سری 2-1 بود و کوهلی گفت که با وجود از دست دادن بازیکنان باتجربه ای مانند روهیت شارما ، بومرا و شامی ، از اینکه تیم هرگز تسلیم نشد ، تحت تأثیر قرار گرفت.

“ما در 11-12 T20 کریکت خوب بازی کرده ایم ، این واقعیت که بازیکنانی در این ترکیب بودند که زیاد در معرض کریکت بین المللی نیستند ، از این نظر عملکرد خوبی بود ، به خصوص پس از از دست دادن دو ODI اول. ما زیبا بازگشت و ایمان نشان داد. “

“ما حرکت را حفظ کردیم ، در بیست و بیست سال اول دوباره مبارزه کردیم و حتی امشب بازی نزدیک بود ، بنابراین قابل توجه است که بچه ها تسلیم نمی شوند.”

بازی بعدی هند در چهار دوره آزمایشی منتظر استرالیا در 17 دسامبر برگزار خواهد شد و کوهلی گفت که او در “فضای خوبی” قرار دارد که به افتتاحیه بازی شبانه روز در آدلاید می رود.

“امشب به خصوص احساس خوبی کردم ، من در فضای مناسب سرم هستم ، شروع اولین ODI یک شکست بود ، من روی چند جنبه از بازی ام کار می کردم ، سعی می کردم به فضای بهتری برسم ، به ویژه در مورد تکنیک.”

وی گفت: “من فکر می کنم هر وقت وارد فضای خوبی شدم ، می توانم به قالب ها روی بیاورم و با شرایط سازگار شوم.”

“من احساس می کنم از انجام یک سری آزمایشات بسیار متعادل و خوب احساس می کنم ، این مسئله ادامه دادن به ماندن در این فضای اصلی و اطمینان از موفقیت من در موفقیت تیم است و امیدوارم که ما با یادداشت درست در این سریال شروع کنیم.” .

کاپیتان هند در مورد مدیریت بار بازیکن گفت: “مهم است که درک کنیم برای آزمایش اول به بچه های تازه نفس نیاز دارید ، ما باید تماس بگیریم همراه با این واقعیت که ما شش بازی را در کمترین زمان انجام می دهیم ، این همان چیزی است که ما باید کنترل کنیم و برحذر بودن. “

“ما نمی خواهیم بچه ها درد داشته باشند و مایل های زیادی نداشته باشند ، ما مدام با بولینگ ها صحبت می كنیم ، آنها بسیار حرفه ای بودند و در برقراری ارتباط مهارت داشتند.”

کوهلی گفت: تعهد به هدف تیم و تمرکز بر عملکردهای فردی ، رمز موفقیت آنها است.

بالا رفته

وی گفت: “… ما توجه مردم را معطوف كرده و بر مشاركت تأكید بیشتری كرده و اطمینان حاصل كرده ایم كه به خوبی همكاری می كنیم و به خوبی همكاری می كنیم.”

“من فکر می کنم همه این کار را عالی انجام دادند ، جوانان احساس نمی کردند چند بازی اول خود را انجام می دهند ، بنابراین در پنج بازی گذشته بوده است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله