“He’s The Extra Bowler” – نگاه وحشیانه ستاره سابق استرالیایی به آرجون تندولکار

آرجون تندولکار در حال بازی برای سرخپوستان بمبئی در IPL 2023© توییتر

تام مودی، بازیکن سابق استرالیایی همه کاره معتقد است که آرجون تندولکار برای سرخپوستان بمبئی یک منبع مازاد است و در نتیجه هیچ تضمینی وجود ندارد که این بازیکن جوان سهمیه کامل چهار اور خود را به طور منظم به دست آورد. تندولکار در بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل گجرات تایتانز دو اور بول کرد و اگرچه تنها 9 ران را واگذار کرد، اما در اور آخر یک ثانیه اوور نشد. آبیناو منوهار و دیوید میلر حمله MI را پاکسازی کردند زیرا مدافعان قهرمانی مجموعاً 206 عدد را ارسال کردند.

در حالی که چندین هوادار تعجب خود را از اینکه تندولکار اورهای بیشتری دریافت نمی‌کند ابراز می‌کردند، مودی احساس می‌کرد که این تصمیم درستی است که به او یک طلسم کوچک بدهد و خطر افشای بیش از حد او را نداشته باشد.

شما نمی توانید تضمین کنید که اور سوم انجام خواهد شد. حتی بهترین توپ‌بازان، باتجربه‌ترین توپ‌بازان… اگر حریص هستید و فکر می‌کنید، “بیایید فقط سعی کنیم این مقدار اضافی را به دست آوریم”، بیشتر اوقات آنها در صف قرار می‌گیرند.”

هم رایلی مردیث و هم کامرون گرین در اورهای پایانی کارهای زیادی انجام دادند، اما مودی بار دیگر از MI حمایت کرد تا به برنامه خود پایبند باشد و استعداد نسبتا جدیدی مانند Tendulkar را تجربه نکند.

تندولکار کار خود را انجام داده است. باز هم او یک دریافت کننده اشتراک است. او یک توپ انداز اضافی است. و کاسه ی اضافی نباید کاسه چهار (اورز) کند. او به خوبی در اوج بازی کرد، ویکت گرفت و 9 اور بولد کرد. وقتی گاوها به خانه می‌آیند نمی‌توان بحث کرد، “اوه، او باید به جای گرین مرگ را می زد!”. مودی در ادامه گفت: گرین یک توپ‌باز بین‌المللی است و بد بازی کرد.

GT به لطف اجرای درخشان بولینگ توسط رشید خان و نور احمد، MI را با 55 ران شکست داد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله