FC “Hyderabad” مبارزات ISL را با پیروزی بر FC “Adysha” – 1: 0 – فوتبال آغاز می کند

اولین بازیکن آریدان سانتانا وقتی تیم فوتبال حیدرآباد روز دوشنبه رقابت های خود را در سوپرلیگ هند آغاز کرد با یک پیروزی برابر FC Adisha از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

سانتانا در دقیقه 35 هنگامی که حیدرآباد اولین کلین شیت لیگ را در فصل دوم خود حفظ کرد ، یک ضربه ایستگاهی دریافت کرد.

در اولین دقایق بازی حیدرآباد سراسر ادیسه بود و حریفان را مجبور به بازی عمیق کرد. در 10 دقیقه اول آنها یک سری کرنر را به دست آوردند و تقریباً از آنها استفاده کردند.

اولین موقعیت واقعی “نظام” در دقیقه ششم بود که لوئیز ساستره در محوطه جریمه کاملاً گلزنی کرد اما سانتانا نتوانست سر خود را به سمت دروازه هدایت کند.

واضح بود که بازدید کنندگان روی کیت های خود کار می کنند. یک ضربه کرنر با زیرکی که در دقیقه 10 اجرا شد ، آکاش میشرا را مجبور کرد ارشیپ سینگ دروازه بان “آدیشا” را مجبور به ذخیره کند.

آدیشا با حفظ مالکیت توپ و تحمل مبارزه با رقبا ، به بازی معمول نگاه می کرد. اما آنها بیش از حد قابل پیش بینی بودند و مدافعان حیدرآباد توانستند بدون ناراحتی زیاد با آنها کنار بیایند.

پس از بررسی مداوم ، حیدرآباد جریمه نقدی دریافت کرد. سانتانا مقابل هلیچاران نارزاری بازی می کرد و تلاش های او را استفان تیلور کاپیتان ادیسه هدایت می کرد. سانتانا خود را نجات داد و قبل از استراحت در خانه ماند.

برادر پل دروازه بان حیدرآباد مجبور بود تا دقیقه 40 منتظر بماند تا اولین دفع خود را انجام دهد و مانع مانوئل اونوا مهاجم “آدیش” شود. “نظام” فرصتی داشت که برتری خود را افزایش دهد ، اما “Singh” فوق العاده سیو های خوبی را قبل از انتشار انجام داد.

چند دقیقه پس از راه اندازی مجدد ، Adysha شانس بیشتری برای بازیابی برابری داشت. اما اولین لمس ناموفق هومن ناداكومار سكار به میشیری اجازه داد تا گل قاطع پس انداز را به ثمر برساند.

در ساعت Adysh یک فرصت دیگر داشت. دیگو مائوریتزیو نشانگر خود را پاس داد و به اوونوا رفت ، که ضربه کم او نتوانست پاول را وارد دروازه کند.

“حیدرآباد” تقریباً برتری دیوار را دوبرابر کرد اما گل ژوائو ویکتور به درستی آفساید بود. لیستان کولاکا که دائماً خط دفاع “آدیشا” را اذیت می کرد ، تقریباً در دقیقه 67 یک لحظه جادو خلق کرد ، وقتی که او نیمه را در محوطه جریمه سپری کرد ، اما نتوانست کار را تمام کند.

در پایان ، خطرات مهم نبودند زیرا حیدرآباد برای پیروزی ایستاد.