FC Bengaluru هنوز یک پیروزی در ISL7 – فوتبال ثبت نکرده است

جای تعجب نیست که در مسابقه دو دروازه بان با تمیزترین کلین شیت در تاریخ سوپرلیگ هند (ISL) برادر پل و گورپریت سینگ ساندو با 27 و 25 گل کشته نشدند. شاید ، اگرچه بیشتر یک اجرای بی رنگ توسط FC Bengaluru بود.

قهرمانان ISL 2018 که در بازی قبلی و پس از دو گل توسط FC Goa برگزار شده بود ، روز شنبه در ورزشگاه Fatorda در گوا یک تساوی 0-0 با FC Hyderabad برگزار کردند. 7 ، کسی که FC “حیدرآباد” را پس از پایان فصل قبل و بدون هیچ مسابقه ای دید ، بازی دوم را حفظ می کند. در طول راه لباس حیدرآباد مانوئل مارکز راکی ​​یک برد و یک تساوی به دست آورد.

این FC حیدرآباد بود که در دقیقه 24 به جدول نزدیک شد. کاپیتان آریدان سانتانا از شلوغی درون محوطه جریمه جدا شد و سر خود را به یک ضربه آزاد توسط لوئیز ساستر از جناح چپ تبدیل کرد. این تیتر که از فاصله بسیار نزدیک واقع شده بود ، به نگهبان هند و بنگالورو ساندو نیاز داشت تا بهترین مهارت های جت خود را به چالش بکشد و آن را به سمت راست خود منحرف کند.

کنترل FC Hyderabad در پایان نیمه اول به دلیل آسیب دیدگی دو نفر از نیروهای خارجی آنها انجام شد که یک شب خوب را پشت سر گذاشتند. جوئل کیونز ، اولین بازیکن ISL استرالیا قبل از اینکه Sastre اسپانیایی این کار را انجام دهد ، با مچ پا پیچ خورده از خود دفاع کرد.

با این وجود FC Bengaluru نتوانست از این مخالفت تضعیف شده استفاده کند. حتی با معرفی بازیساز خلاق Dimas Delgado درست بعد از تعطیلات. سونیل چتری مهاجم “ستارگان” در دقیقه 70 وحشیانه با پای چپ خود را از بیرون محوطه جریمه شلیک کرد و آنها چندین تلاش دیوانه وار را تا پایان انجام دادند. اما این اتفاق افتاد که همه چیز در آن طرف اتفاق افتاد ، به خصوص با سانتانا ، که پس از پیروزی در مسابقه اول مقابل “ادیسه” فوتبالیست از روی نقطه پنالتی ، خود را به عنوان مرگبارترین بازیکن حیدرآباد قرار داد.

“قبل از بازی فکر می کردیم یک امتیاز امتیاز خوبی است. اما بعد از بازی … اگر یک تیم بود که سزاوار پیروزی بود ، این تیم برای من حیدرآباد بود. ”