Diva 2020 مبارک: ساچین Tendulkar با به اشتراک گذاشتن یک عکس زیبا از “دیاز” ، آرزو می کند طرفداران Diva

ساچین تندولکار از همه خواست که رعد و برق را روشن کنند و زندگی آنها را حتی روشن تر کنند.© اینستاگرام


ساکت تندولکار کریکت افسانه ای هند روز یکشنبه به اینستاگرام رفت تا آرزوهای خوب خود را به مناسبت شادی آور دیوالی ابراز کند. ساچین از همه خواست که رعد و برقهایی روشن کنند و زندگی آنها را حتی روشن تر کنند. در پست اینستاگرام آمده است: “Vivali Diva! دیا را روشن کنید و زندگی را روشن تر کنید.” در مرحله بعدی ، نشریه شامل تصویری از وی در زمینه ای زیبا با نور خوب بود که در آن دو دست رژیم داشتند. ساچین را می توان در لبخندی گشاد مشاهده کرد که گواه خوشبختی اوست.

بوق تجاری

در اینجا پیامی از کریکت افسانه ای در اینستاگرام آمده است:

انتشار ساچین در جشنواره زیبایی که در آن خواسته های خود را بیان می کند ، مطمئناً این روز را برای علاقه مندان خاص خواهد کرد. با این حال ، این روز از نظر کریکت نیز مهم است ، با توجه به این واقعیت که کریکت افسانه ای در این روز در سال 1989 برای اولین بار در سطح بین المللی حضور یافت. ساچین اولین بازی خود را در مسابقات کریکت بین المللی مقابل پاکستان در کراچی انجام داد. باتسمن قبل از اینکه توسط واکار یونیس رد شود ، در مسابقه دخترانش 15 بار اجرا شد.

نه تنها این ، آخرین بار کریکت افسانه ای در همان تاریخ 24 سال بعد ، در استادیوم وانکد بمبئی در برابر استرالیای غربی به مصاف کریکت بین المللی رفت. هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) یک روز مهم را با یک کولاژ عکس که اولین و آخرین بازی های بین المللی ساچین را تشکیل می داد ، جشن گرفت.

در زیرنویس عکس BCCI آمده است: “# OnThisDay 1989 -sachin_rt در مسابقات بین المللی کریکت 2013 به نمایش درآمد – افسانه برای آخرین بار برای مبارزه با #TeamIndia سپاسگزارم از اینکه به شما برای الهام بخشیدن به میلیاردها در سراسر جهان متشکرم ،”

ساچین با تمایز منحصر به فرد در تاریخ بازی که 100 قرن بین المللی به ثمر رسانده است ، کار خود را به پایان رساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله