Delhi Capitals vs Mumbai Indies امتیاز زنده در هر مسابقه 51 T20 1 5 به روزرسانی

[ad_1]


تیم ویژه ای از کارشناسان در Sports.NDTV.com نتایج ، نتایج در کریکت ، به روزرسانی مسابقات را به شما ارائه می دهند. بعد از 0.0 فریم ، پایتخت دهلی 0/0 است. به روزرسانی های زنده مسابقات دهلیان دهلی و هندی های بمبئی نیز در دسترس است. این بستر مناسب برای دنبال کردن تیم های مورد علاقه خود در لیگ برتر هند 2020 است. بتمن ها و بولینگ های مورد علاقه خود را در مسابقه لیگ برتر هند 2020 تماشا کنید ، نظرات در مورد شمشیرها ، پایتخت های دهلی در مقابل هندی های بمبئی ، پایتخت های دهلی در مقابل هندی های بمبئی امتیاز زنده ، پایتخت های دهلی در برابر شاخص بمبئی. هیجان لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید زیرا می توانید به روزرسانی های مسابقه زنده را دنبال کنید و از طریق سیستم عامل ما کریکت را به ثمر برسانید.

دهلی (بازی XI) – Prithvi Shaw (برای ADJINKI RAHANE) ، شیخار داوان ، Shreas Ayer (C) ، Rishabh Pant (VK) ، Shimron Hetmier ، Marcus Stoinis ، Harshal Patel (INDE TUSHAR ، DESHANGAVANDA RASHPANDA) Praveen Dubey (FOR THE AXAR PATEL) ، توسط هنری نورز.

بمبئی (بازی XI) – کوینتون د کوک (WK) ، ایشان کیشان ، سوریاکومار یدوف ، ساوراب تیواری ، کرونال پاندا ، کیئرن پولارد (C) ، ناتان کلتر-نیل (توسط JAMES PATTINSON) ، رهول چهار ، Zhayant ) HARDIK PANDYA) ، ترنت بولت ، جاسپر بومرا.

ناخدا دهلی شرایاس آیر می گوید به هر حال می خواهند اول او را بزنند. می گوید که آنها در بازی های قبلی خود برای اولین بار خوب جنگیدند ، اما احساس می کنید اگر کریکت خوب بازی کنید خیلی مهم نیست. می گوید این تفکر واقعاً مثبت بود. او می گوید سه تغییر در تیم ایجاد شده است. پرووین دوبی اولین بازی خود را انجام می دهد و پریتیوی شاو و هرشال پاتل به تیم برمی گردند. اضافه می کند که آنها برای این بازی به خوبی آماده شده اند و امیدوارند که وضعیت این بازی را تغییر دهند.

کایران پولارد ، سرپرست بمبئی می گوید که مطمئن نیست ویکت چه کاری انجام می دهد و آنها می خواستند ببینند که این رشته می تواند چه کاری انجام دهد. او ادعا می کند که از زمان ورود جاینت تیواری و ناتان کولتر-نیل به جای هاردیک پندی و جیمز پتینسون ، دو تغییر رخ داده است. اضافه می کند که حق رای دادن فوق العاده است و صاحبان آن کار خوبی انجام داده اند و آنها می خواهند آن را ادامه دهند. احساس می شود که آنها عملکرد خوبی داشته اند و همه با هم ارتباط برقرار کرده اند و او امیدوار است که بتواند ادامه یابد. امیدوارم سرانجام آنها بتوانند در بازی در دبی پیروز شوند.

TOC – Kieron Pollard و Shrayas Ayer به قرعه کشی می روند. سکه بالا می رود و به نفع پولارد می افتد. جوش اول بمبی.

گزارش در زمین – دنی موریسون و دیپ داس گوپتا در مرکز گزارش یک بازی از زمین هستند. موریسون می گوید اکنون 33 درجه است. وی می افزاید که آنها مدتهاست در این گروه بازی نمی کنند ، زیرا آخرین بازی در این گروه 8 اکتبر بود. گوپتا می گوید این زمین سخت و محکم است و برای چوب زدن مناسب است. اضافه می کند که میانگین امتیاز برای اولین نوبت ها در طول بازی 160 است. این همچنین می تواند به چرخنده ها کمک کند ، زیرا آهنگ می تواند بعداً در طول دوره ها کند شود.

جالب خواهد بود که ببینید آیا هر دو طرف XI خود را کمک می کنند. بمبئی تمام شده است و آنها ممکن است بخواهند چند بازیکن خود را آرام کنند و دهلی ممکن است در این بازی چاقوی سرسخت خود را داشته باشد ، Prithvi Show بازی امروز در دبی چگونه برگزار می شود؟ آخرین باری که تیم ها به مصاف یکدیگر رفتند ، بمبی پیروز شد. آیا همان حالت باقی خواهد ماند؟ همه این پاسخ ها را به زودی خواهیم فهمید. با ما بمان …

پس بیایید در مورد دهلی صحبت کنیم! چند بازی پیش آنها توانستند برنده شوند ، اما برای حرفه شرایس اوضاع به طرز چشمگیری تغییر کرد. سه شکست پیاپی. پیروزی در اینجا به این معنی است که آنها به تیم دوم تبدیل می شوند تا به پلی آف راه پیدا کنند. این تیم به طور جمعی اخراج نکرده و به دنبال به تعویق انداختن این نمایش ها و تلاش گسترده ای برای عبور از یک واحد قدرتمند مانند بمبئی خواهد بود.

بمبئی ، که از قهرمان دفاع می کند ، به پلی آف هجوم آورد. پیروزی در اینجا جایگاهی در بین 2 تیم برتر را برای آنها تأیید می کند که همیشه یک مزیت محسوب می شود. سوال بزرگ آیا روهیت شارما این بازی را انجام می دهد؟ پاسخ در این مرحله هنوز ناشناخته است. با این حال ، نحوه بازی روهیت در کنار تیم و نحوه هدایت واحد توسط کی روش پولارد احساس کمی داشت. توپولر شلیک کرد همه آنها خوب هستند و امیدوارند که این وضعیت همچنان ادامه داشته باشد و به مرحله نهایی مسابقات صعود کند.

این یک سوپر شنبه دیگر در لیگ T20 هند است! دو بازی ، دو بازی بسیار مهم. وقتی بنگلور با حیدرآباد دیدار می کند ، بمبئی ابتدا دهلی و سپس دربی جنوبی را در پیش خواهد گرفت. بیایید در مورد بازی اول صحبت کنیم.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]