DC vs RCB, IPL 2023: فیل سالت، دهلی کپیتالز را به پیروزی 7 ویکت مقابل رویال چلنجرز بنگلور هدایت کرد.

فیل سالت در حالی که پایتخت دهلی خود را در لیگ برتر هند با پیروزی هفت ویکت در رویال چلنجرز بنگلور در روز شنبه حفظ کرد، نمایشی ظالمانه از توپ را به نمایش گذاشت. ویرات کوهلی (55 امتیاز از 56) بازگشت به خانه خود را با 50 امتیاز کامل کرد، قبل از اینکه ماهیپال لومرور (54 امتیاز از 29 امتیاز) بهترین ضربه را به دست آورد تا رویال چلنجرز بنگلور را به 181 بر چهار برساند. برای کسب جایگاهی در پلی آف، تیم باتینگ خارج از کشور دهلی باید از آن به بعد در هر بازی پیروز می شد تا 16.4 اور کاسه شود. جدا از 87 گل از 45 توپ هیجان انگیز سالت، دیوید وارنر (22 بر 14)، میچل مارش (26 بر 17) و رایلی روسوو (29 بر 21) به موقع بازی کردند.

این دومین برد متوالی دهلی بود و آنها باید چهار بازی باقیمانده خود را ببرند در حالی که RCB پنجمین شکست خود را در 10 مسابقه متحمل شد.

سالت و وارنر در نوسان کامل بودند و دهلی به 60 رسید بدون باخت در پنج اور. اور پنجم، که در آن محمد سراج 19 ران را واگذار کرد، به دهلی برتری اولیه داد و RCB نتوانست از آن جا ریکاوری کند.

بولر سریع هندی می‌توانست از تبادل گرم با سالت خودداری کند، پس از اینکه دومی او را به مدت چند شش و چهار بولد کرد.

دوره‌های ویژه Salt یک شش تخت را روی جلد اضافی سراج نشان می‌داد.

عملکرد دهلی همچنین اتکای آنها به بازیکنان خارجی را برجسته کرد در حالی که خفاش‌بازان هندی عملکردی نداشتند.

پیش از این، شیدایی کوهلی، فیروزه شاه کوتلا را فرا گرفت، زیرا هواداران دهلی روز گذشته با پیراهن RCB بازیکن مورد علاقه خود پوشیده شده بودند.

این ستاره ضربه زن اطمینان داد که آنها با توپ 46-55 ناامید به خانه نخواهند رفت، ششمین نیم قرن او در فصل، قبل از اینکه لومرور در مسیر رسیدن به بالاترین امتیاز IPL خود چند ضربه هیجان انگیز انجام دهد.

کوهلی همچنین به اولین بازیکنی تبدیل شد که 7000 ران در تاریخ مسابقات به ثمر رساند.

هم کوهلی و هم فاف دو پلسیس (45 امتیاز از 32) که بیشترین گل های این فصل را برای RCB به ثمر رسانده اند، وقت خود را صرف باز کردن بازی کردند.

خلیل احمد یک توپ کوتاه و عریض در دروازه باز کرد و کوهلی خوشحال بود که دیوید وارنر را در اواسط آف برای اولین مرز دور زد.

از جمله نکات برجسته کوهلی، پرتاب از داخل به بیرون بود که او در برابر شریک دهلی خود ایشانت شارما انجام داد.

دهلی کپیتالز توانست تا بازی چهارم بازکننده های مطرح را ساکت نگه دارد.

دو پلسیس که در سه اور اول به سختی توپی به دست آورد، برای ضربه مستقیم به موکش کومار رفت و سپس یک شوت در سمت راست شلیک کرد. در مرحله بعدی یک ضربه اشتباه از یک توپ کوتاه بود که به مرز سوم اوور منتهی شد.

اور ششم از خلیل حتی برای RCB مفیدتر بود زیرا دو پلسیس یک درایو مستقیم مستقیم بدون پرتاب کامل برای شش اور اول انجام داد. دو اور باعث شد RCB یک افزایش بسیار مورد نیاز را به ارمغان بیاورد زیرا آنها بدون باخت در بازی به 51 رسیدند.

هنگامی که دو پلسیس و گلن ماکسول تحویل‌های متوالی را در یازدهمین مسابقه با بولینگ توسط میچل مارش واگذار کردند، RCB بسیار سنگین خود را با مشکل مواجه کرد.

با این حال، لومرور فوراً فشار را از بین برد و در تلاش تاول‌آمیز خود، شوت‌های شجاعانه‌ای انجام داد. هر توپ کوتاهی در وسط ویکت تنبیه می شد زیرا او شش ها را از مارش و کولدیپ جمع کرد. شش او در زمین پس از یک توپ کامل از کولدیپ نشان داد که پنجه جنوبی “در منطقه” است.

کوهلی به 50 توپ از 42 توپ خود رسید، اما این لومرور بود که انگیزه را در میانه چارچوب ایجاد کرد. این جوان 23 ساله به اولین IPL پنجاه خود با یک درایو واضح بین پوشش اضافی و میانه روی رسید.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله