DC vs PBKS، IPL 2023: Prabhsimran Singh، Harpreet Brar Fashion Kings پنجاب برنده سی و یکمین سری ناک اوت پایتخت دهلی شدند.

۱۰۰ IPL دختر عالی Prabsimran Singh به خوبی با حرکت چهار ویکت هارپریت برار تکمیل شد، زیرا پنجاب کینگز در روز شنبه با پیروزی 31 ران مقابل دهلی کپیتالز، امیدهای ضعیف خود در پلی آف را زنده نگه داشت، که در نهایت از رقابت حذف شد. در حالی که پرابسیمران در طول 65 توپ 103 خود اراده فوق العاده ای نشان داد تا به تنهایی PBKS را به 167 برای 7 برساند، برار (4/30) و راهول چهار (2/16) سپس شبکه ای ساختند تا تعقیب و گریز دهلی را خفه کنند زیرا میزبان فقط 135 توپ را به دست آورد. برای 8 با وجود 27 توپ 54 کاپیتان دیوید وارنر. این برد پنجاب را از 12 بازی به 12 امتیاز رساند، درست خارج از چهار تیم برتر، اما آنها همچنین باید در دو بازی بعدی خود پیروز شوند تا امیدهای خود را به پلی آف زنده نگه دارند، در حالی که این پایان راه برای دهلی بود.

پیش از این، در حالی که هیچ یک از همکارانش در ضربه زدن نتوانستند از 20 دوش در زمینی سست بگذرند، اصرار پرابسیمران نتیجه داد زیرا او پنجاب را از 46 به 3 به مجموع رقابتی رساند.

وارنر و فیل سالت شروعی عالی برای تعقیب دهلی ایجاد کردند، اما دو چرخشی برار و چهار باعث فروپاشی شد و میزبان به طور غیرقابل توضیحی شش ویکت را برای تنها 19 ران از دست داد و از 69 بدون باخت به 88 برای 6 در 10.1 اور سقوط کرد.

برار و چهار برای بولینگ خود پاداش گرفتند زیرا ویکت ها مانند نه درخت کاج در ورزشگاه آرون جیتلی سقوط کردند.

با پشت سر گذاشتن برار از وارنر، فیل سالت (21)، رایلی راس (5)، مانیش پاندی (0)، چهار در سهمیه چهار اور خود، ویکت های میچل مارش (3) و آکسار پاتل (1) را به دست آوردند.

امان خان (16) و پراوین دابی (16) با 66 توپ مورد نیاز از 36 توپ، تمام تلاش خود را کردند تا قربانی ناتان الیس (2/21) شوند، زیرا دی سی هشتمین شکست خود را در 12 بازی متحمل شد تا با هشت امتیاز در انتهای جدول باقی بماند.

پرابسیمران در اوایل کنترل به خوبی به نظر می رسید و 10 شوت او به طناب رسید در حالی که شش ضربه او در طول 65 توپ 103 از آن عبور کردند، که تنها دومین صد T20 و اولین ضربه او در IPL بود.

این بازیکن 22 ساله عملکرد خوبی در اینینگ های خود داشت و 27 توپ را از 30 توپ اول خود به ثمر رساند و سپس منفجر شد و 76 دوش بعدی را از 35 توپ جمع کرد.

یک رویکرد تهاجمی در یک مسیر آهسته برای پنجاب نتیجه معکوس داشت، با این که تیم سه ویکت اول خود را به مدت 46 در 6 اور اول پس از اینکه کاپیتان دی سی دیوید وارنر از آنها خواست ابتدا ضربه بزنند را از دست داد.

پرابسیمران و سام کوران (20) سپس کشتی را با مشارکت 72 ران از 54 توپ ثابت کردند.

ایشانت شارما در خط مقدم قرار داشت و پس از بازی شش توپ اول برای حذف شیخار داوان (7) در توپ بعدی، با رایلی روسو در پای مربع معکوس عمیق، در خط مقدم قرار داشت.

پس از دو اوور نه ران، ایشانت بازگشت تا استامپ های لیام لیوینگستون (4) را که بهای رقصیدن در زمین را پس از مدتی دوری از اعتصاب پرداخت کرد، در حالی که پرابهسیمران سه مرز ایجاد کرد.

پرابهسیمران زمانی که آکسار پاتل را با یک ضربه معکوس برای شش گل فرستاد، خوب به نظر می رسید، اما دو توپ بعد، اسپینر دست چپ، جیتش شارما (5) را که می خواست داخل بیرون بازی کند، تمیز کرد.

Kuldeep Yadav (1/32) و Praveen Dhabi (1/19) محکم ایستادند اما Prabsimran به مرزهای شگفت انگیزی رسید و ضربه را برگرداند تا تیمش حرکت کند.

حرکت پس از اور یازدهم به طرز چشمگیری تغییر کرد، زمانی که پرابهسیمران دو شش ششم متوالی و سپس چهار ضربه را از میچل مارش زد و او را برای 21 ران دوشید.

او در اور سیزدهم 50 توپ از 42 توپ خود را تکمیل کرد و سپس به کولدیپ یداو و دابی برای دو حداکثر ضربه وارد جایگاه شد.

کوران سعی کرد به مهمانی بپیوندد اما نتوانست طناب ها را پاک کند زیرا دوبی ویکت را گرفت. با این حال، پرابسیمران غیرقابل توقف بود زیرا پس از نزدیک کردن چهار اینچ به قرن خود، کولدیپ را برای شش پای مربعی عمیق به زمین زد.

او با زدن چهار ضرب پشت به پشت خلیل به این نقطه عطف دست یافت و در 61 توپ به سه رقم رسید.

پرابهسیمران در نهایت زمانی که به دنبال اسکوپ بود برکنار شد. موکش کومار در نهایت او را بولینگ کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله