CSK و LSG امتیازات را پس از Knock In Rain-Marred IPL Classic آیوش بادونی به اشتراک گذاشتند.

آیوش بادونی در میان آوارها با نیم قرن کلاسی بر روی سطحی فقیر ایستاده بود، قبل از اینکه بارش باران سیل آسا باعث شد تا سوپر جاینتز و چنای سوپر کینگز لاکنوو و چنای سوپر کینگز امتیاز را به اشتراک بگذارند، زیرا مسابقه IPL آنها در روز چهارشنبه لغو شد. این اولین بازی در شانزدهمین دوره IPL است که در اواسط به دلیل باران لغو شد. راین بازی را در اور 20 به پایان رساند، اما در آن زمان بادونی که 44 بر 5 بود، تیمش را در یک سطح بسیار دشوار در موقعیتی قابل احترام قرار داد.

بادونی در 33 توپ 59 خود دو چهار و چهار شش را شکست و خلق و خوی او روی سطحی که مورد علاقه بول داران کند بود ارزش طلا را داشت زیرا در یک نقطه به نظر نمی رسید که LSG بتواند 125 ران را از بین ببرد. علامت گذاری.

LSG و CSK با 11 امتیاز از 10 بازی به ترتیب دوم و سوم جدول امتیازی هستند. LSG (+0.639) در مقایسه با CSK (+0.329) امتیاز خالص بهتری دارد.

ویکت ماهندرا سینگ دونی تساوی خوبی بود و تصمیم کاپیتان CSK برای اولین ضربه زدن توسط بازیکنانش در سطحی که مسلماً برای یک مسابقه هیجان انگیز T20 به اندازه کافی خوب نیست تأیید شد.

بیشتر توپ‌ها سطح را می‌گرفتند و عبور از خط برای ضربه‌زنان بسیار دشوار بود، برخلاف سطوح دیگر مانند معین علی 2/13 در 4 اور، راویندرا جادجا (1/11 در 3 اور) و ماهیش تکشانا (2/37). در 4 اور) آنها را روی یک افسار محکم نگه داشت و همچنین در فواصل زمانی معین ویکت گرفت.

تسلط آنها به قدری قوی بود که شش اینینگ اول در اوور پانزدهم اتفاق افتاد، زمانی که بادونی، در شماره 7، تکشانا اسپینر سریلانکایی را به شدت از میانه ویکت برای حداکثری دیگر در اوور بعدی عبور داد تا برای تیمش حرکت کند.

Dhoni که به درستی پیست را چسبناک توصیف کرد، موهن را در اور چهارم به سمت حمله هل داد و تحویل پروازی که از کایل مایرز (14) دعوت کرد تا قیدها را بشکند، این کار را انجام داد زیرا او فقط می‌توانست اسکی‌باز روتوراژا گایکواد را به اشتباه انتخاب کند. عمیق.

منان ووهرا (10) اقدام به یک شوت دایره ای ناموجود کرد و Krunal Pandya توسط Ajinkya Rahane قطع شد.

ارسال قطعا توسط Jadeja انجام شد، او یک چرخش تند را انجام داد، زیرا مارکوس استوینیس به جلو حرکت کرد و متوجه شد که توپ از لبه بیرونی خود به دور تند می‌چرخد و به کنده خارج می‌شود.

کاران شارما که 16 توپ را برای 9 گل پر زحمت به ثمر رساند، قبل از اینکه معین علی را برای بازگرداندن توپ بولد کند، واقعاً از عهده این کار برآمد.

بدونی و نیکلاس پوران (20) سپس 59 را برای ویکت ششم اضافه کردند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله