Byrang Punia با Sangetta Fogat ازدواج می کند. تصاویر را ببینید

در مراسم عروسی اعضای نزدیک خانواده حضور داشتند© توییتر


کشتی گیران Byrang Punia و Sangeta Fogat روز پنجشنبه ازدواج کردند. بیرانگ پونیا برای به اشتراک گذاشتن عکسهای این عروسی در توییتر خود استفاده کرد. او Sangetta Fogat را علامت گذاری کرد و یک لبخند دلچسب اضافه کرد. آس روی بدمینتون ساینا نخوال به این توییت پاسخ داد و نوشت: “برای شما یک زندگی خانوادگی بسیار شاد آرزو می کنم.” Sangeeta Phogat نیز این عکس ها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. وی در پیام خود نوشت: “شما مرا با یک جفت روح برای زندگی کامل می کنید. یک فصل جدید از زندگی پر از عشق و خوشبختی خواهد بود. شما در حال تکمیل من با یک جفت روح برای زندگی هستید. یک فصل جدید از زندگی پر از عشق و خوشبختی خواهد بود.”

بوق تجاری

رانی رامپال ، ستاره هاکی در پیامی به Sangetta Fogat نوشت: “بسیاری از تبریکات به شما و عزیزان ، آرزوی زندگی خانوادگی سعادتمندانه را داریم.”

ریتا فوگات ، رزمنده هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) ، که عکس هایی از عروسی را نیز به اشتراک گذاشته است ، در مورد ایموجی های صمیمانه اظهار نظر کرد.

روز سه شنبه ، سانگتا فوگات عکس هایی از مراسم هالدی خود را که با حضور اعضای نزدیک خانواده در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا برگزار شد ، به اشتراک گذاشت.

بالا رفته

در عکس ها او با تزئینات گل و لباس زرد پوشیده است و با خواهران گیتا و بابیتا فوگات از “Dangala” دوقلو شده است. در تصویر اول سه خواهر را می بینید که پشت دوربین لبخند می زنند. دو عکس خانوادگی بعدی نیز Fogotas را نشان می دهد که مقابل دوربین ، در برابر پس زمینه گل همیشه بهار متناسب با تم زرد نشان می دهد.

Babita Fogat ، قهرمان مبارزه و رهبر BJP ، همچنین نیم نگاهی اجمالی به مراسم Haldi در Instagram منتشر کرد. وی با به اشتراک گذاشتن دو عکس نوشت: “من از ذات مراسم HALDI خوشحال شدم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله