BCCI برای هر توپ نقطه ای در پلی آف IPL 2023 500 نهال می کارد

پلی آف لیگ برتر هند (IPL) روز سه شنبه در حالی آغاز شد که قهرمان چهار دوره چنای سوپر کینگز، دارنده گجرات تایتانز را در یک رویارویی مهم در ورزشگاه MA Chidambaram شکست داد. پس از دعوت شدن به چوب، CSK بر روی توپ 60 44 روتوراج گایکواد سوار شد تا در مجموع 172 بر 2 در مقابل جمعیت شلوغ Chepauk ارسال کند. در پاسخ، شوبمن گیل، که یک قرن در مسابقه قبلی GT گلزنی کرد، 42 توپ از 38 توپ را به ثمر رساند، اما مدافع عنوان قهرمانی بازی را با 15 ران شکست داد.

این برد CSK را به دهمین فینال خود می برد، در حالی که GT در روز جمعه در مسابقات Qualifier 2 با Lucknow Super Giants یا Mumbai Indians یک تکه دیگر خواهد داشت.

روز چهارشنبه، جی شاه، دبیر BCCI اعلام کرد که هیئت مدیره به ازای هر توپی که در پلی آف به ثمر می رسد، 500 نهال می کارد. وی همچنین اعلام کرد که Qualifier 1 بین GT و CSK به لطف 84 توپ نقطه 42000 نهال تولید کرد.

ما مفتخریم که با @TataCompanies در کاشت 500 نهال برای هر توپ نقطه ای در پلی آف @IPL همکاری می کنیم. Qualifier 1 #GTvsCSK به لطف 84 توپ نقطه‌ای، 42000 نهال به دست آورد. چه کسی می گوید T20 یک بازی برای batsmen است؟ شاه قبل از Eliminator بین LSG و MI توییت کرد.

پس از بازی، کاپیتان CSK، ام اس ثونی گفت که وقتی 8 تا 9 ماه دیگر بازنشسته شود، تماس خواهد گرفت زیرا عجله ای برای تصمیم گیری در مورد آینده وجود ندارد.

گمانه زنی هایی وجود داشت مبنی بر اینکه سال 2023 می تواند فصل آواز قو Dhoni باشد.

“نمی دانم، من 8 تا 9 ماه فرصت دارم تا تصمیم بگیرم. حالا چرا این سردرد را تحمل کنید. زمان کافی برای تصمیم گیری دارم. در ماه دسامبر حراج کنید.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله