BBL 2020: الکس کری قرارداد چهار ساله جدیدی با Adelaide Strikers امضا کرد


این باشگاه روز دوشنبه اعلام کرد ، الکس کری بازیگر استرالیایی برای پیوستن به دوره آینده لیگ Big Bash (BBL) برای چهار سال آینده در اعتصاب کنندگان آدلاید باقی خواهد ماند. این بازیکن 29 ساله برای اولین بار در سال 2017 در آستانه فصل ششم BBL به فورواردها پیوست و در حال حاضر با 1163 دوش از 35 مسابقه انجام شده از جمله یک قرن و شش نیم قرن در رده بندی بهترین گلزنان سوم است. این دستکش زرق و برق دار در رتبه بندی اول اخراج اعتصاب کنندگان قرار دارد ، دارای 37 ، 33 تصویر و چهار کنده است.

بوق تجاری

“من از حضور در Strikers برای چهار سال آینده ، تیم میزبان بودن و احساس خارق العاده بازی Adelaide Oval در حضور هواداران ، خانواده و دوستان ، بسیار هیجان زده هستم و واقعاً امیدوارم که این کار ادامه داشته باشد. فصل ، “کری در بیانیه رسمی گفت.

وی افزود: “بیگ باش” رقابتی است که من از زمان اولین امضای قرارداد هر ساله دوست داشتم در آن بازی کنم و نمی توانم صبر کنم تا همه چیز شروع شود. “

کری ابتدا از 27 نوامبر دستکش های خود را در سریال های ODI و T20I استرالیایی مقابل هند برمی دارد و انتظار می رود تا دسامبر با Strikers تماس بگیرد.

بالا رفته

جیسون گیلسپی ، سرمربی تیم ملی ، گفت: “الکس یک عضو اصلی گروه است ، یک بازیکن و یک رهبر سطح بالا است و برای او چهار سال آینده در Strykers نتیجه مهمی برای این امتیاز ، شهر و هواداران ما است.”

یکی از اعضای تیم دختران استرایکرز در فصل هفتم BBL ، در آن زمان که یکی از اولین قرن های CBD در برابر طوفان هوبارت بود ، در این فصل فقط 56 گل طول کشید تا مرحله را در آدلاید بیضی طی کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله