AUS v. IND: ساچین تندولکار می گوید اگر روهیت شارما در همه تست های تناسب اندام قبول شود باید در استرالیا باشد


ساچین تندولکار گفت که یک بازیکن با کالیبر Rohit Sharma در صورت موفقیت در تست های آمادگی جسمانی خود ، باید برای یک سری تست های بعدی در استرالیا باشد. Tendulkar گفت که شما می توانید پس از بررسی وضعیت آسیب همسترینگ و اینکه 100 درصد آن است ، با بازکن تماس بگیرید. تندولکار به ANI گفت: “من نمی دانم Rohit چقدر مناسب است. این همان چیزی است که BCCI و Rohit می دانند ، آنها با یکدیگر و همچنین افراد و رهبری تیم در ارتباط هستند.” وی افزود: “آنها برای پاسخ دادن به این مسئله بسیار مناسب خواهند بود. اگر روهیت همه آزمایشات مناسب خود را پشت سر بگذارد و برداشته شود ، بازیكنی مانند روهیت باید در استرالیا حضور داشته باشد. اگر تمام پارامترها را داشته باشد ، باید در آنجا باشد.” او

بوق تجاری

یک سری ضربات محدود ، با چالش واقعی هند در سواحل استرالیا با یک سری آزمایش چهار مسابقه ای که با آزمون “توپ صورتی” در آدلاید در 17 دسامبر آغاز می شود ، آغاز می شود.

با وجود استیو اسمیت ، که آرزوی سفر دارد و جاسوس هندی ویرات کولی ، که فقط برای اولین آزمایش در دسترس است ، بازدیدکنندگان اگر بخواهند با موفقیت از جام “Border-Gavascar” دفاع کنند ، با این چالش روبرو هستند.

ساچین تندولکار در گفتگو با ANI ، عدم حضور کوهلی ، عدم حضور ایشانت شارما را در سالن بولینگ هنگام دعوت از ناتاراجان به تیم آزمون روشن کرد و از همه مهمتر ، هنگام برگزاری یک جلسه آزمایشی یک روزه بعداً در یک سری چهار مسابقه ، به هند کمک کرد تا بیشتر سازگار شود.

به کولی مرخصی پدری اعطا شده و او پس از آزمون ورودی به هند پرواز خواهد کرد.

اگرچه او موافقت کرد که تجربه کاپیتان هندی از دست برود ، تندولکار به سرعت اضافه کرد که این در مورد تیمی است که با هم هماهنگ است و غیبت کوهلی نیز به او اجازه می دهد تحت تأثیر قرار گیرد.

تندولکار گفت: “ببینید ، البته ، ویرات باز خواهد گشت ، یک مکان وجود خواهد داشت که یک بازیکن ارشد که مدت ها در تور استرالیا به تور رفته و در آنجا حضور نداشته است ، بدون شک از دست رفته است.”

“اما این مربوط به تیم است ، نه شخص ، بنابراین اگر او مصدوم شود ، باید در آزمون دوم بدون او برود ، من این را به صورت فرضی می گویم ، من هرگز چنین چیزی را نخواهم ، من می گویم اگر یک عضو مهم تیم شما آسیب ببیند ، تیم باید جلو برود و بدون آن بازی کند.

“من یکی از آزمایشات در غرب هند را به خاطر می آورم که آنیل (کامبل) پس از آزمایشی که ما بدون او بازی کردیم آسیب دید. در آن زمان آنیل دیگ اصلی در جنگ بود ، با چنین چالش هایی که باید روبرو می شدیم ، باید برای آن آماده باشیم .

“این در مورد تیم است ، بنابراین ویرات بعد از اولین تست آنجا نخواهد بود ، اما تیم در آنجا خواهد بود. ما روی نیمکت قدرت داریم و این زیبایی کریکت هند است.

وی توضیح داد: “این فرصتی برای یک شخص دیگر است که به آنجا برود و کاری برای کشور انجام دهد. اما بدون شک حضور ویرات از دست خواهد رفت ، اما این موضوع مربوط به تیم است ، نه شخص.”

همچنین در بخش بولینگ ، تیم خدمات یک همزن باتجربه ایشانت شارما را از دست خواهد داد.

Tendulkar گفت که ، مانند مورد Kohli ، تیم دیگ سریع را از دست خواهد داد ، اما این در مورد این است که تمام بولینگ را در غیاب Ishant به چالش بکشد.

تندولکار گفت: “جای خالی ایشانتا خواهد بود ، اما ما قدرت خوبی داریم و من می خواهم دوباره تکرار کنم که ما در مورد یک تیم صحبت می کنیم ، نه یک شخص.”

وی گفت: “بله ، مردم دور هم جمع می شوند و تیم می سازند ، اما اگر شخصی نامناسب باشد یا به دلایل شخصی به او دسترسی نداشته باشد ، همه در هر تیمی ساخته می شود.”

کاپیتان پیشین هند در پاسخ به این س whetherال که آیا او پس از یک سری شلیک های درخشان محدود ، از T Natarajan می خواهد که به تیم آزمایش بپیوندد ، کاپیتان سابق هند پاسخ داد که این تماس تلفنی با رای دهندگان است.

وی گفت: “صحبت از ناتاراجان ، او به خوبی با بازیهایی كه انجام داد مقابله كرد و هر كسی كه جایگزین او شد ، به رأی دهندگان و مدیریت تیم بستگی دارد ، آنها می توانند در بهترین موقعیت تماس بگیرند. من اعتقادی به تأثیرگذاری بر تصمیمات ندارم.” او اظهار داشت.

سرانجام ، هند یک سری بازی های شبانه روزی را در آدلاید اووال آغاز می کند. Tendulkar در پاسخ به این س ifال که آیا بازی با توپ صورتی کمی دیرتر در این مجموعه کمک خواهد کرد ، گفت: “ببینید آیا شما به عنوان اولین مسابقه از این سری ، یا مسابقه دوم ، یا سوم یا چهارم ، تست توپ صورتی را انجام می دهید ، اولین آزمون خود را با یک توپ صورتی در استرالیا انجام دهید.

بالا رفته

“اگر تست توپ صورتی به آزمایش سوم یا چهارم در این سری تبدیل شود ، قطعاً کمک خواهد کرد زیرا ما مدتهاست که کریکت آزمایشی بازی می کنیم. بنابراین اگر مدت طولانی کریکت آزمایشی بازی می کنید ، شرایط و ضوابط آشنایی را می خواهید.

“در تست شبانه روز ، زمان متفاوت خواهد بود ، در حالت ایده آل (یک مسابقه آزمون عادی) ، به نظر من ، برای بازیکنان خوب خواهد بود. حداقل قبل از اینکه آخرین تست را به عنوان صورتی انجام دهید ، حداقل یکی یا یک یا دو بازی داشته باشد. آزمون آزمایشی “.

مباحث ذکر شده در این مقاله