AUS v. IND: جاستین لنگر Hardik Pandya را به عنوان MS Finger به MS Dhoni دوست دارد


جاستین لانگر ، مربی استرالیا روز یکشنبه پیروزی های هاردیک پاندو هند در دومین مسابقه T20 International را “تماشایی خارق العاده” ستود و او را به عنوان کاپیتان سابق Mahendra Singh Doni مقایسه کرد. پاندا خیره کننده از 22 توپ 42 ضربه را به ثمر رساند ، و آنچه را که Shihar Dawan برنامه ریزی کرده بود به پایان رساند ، در حالی که توپ 36 درخشش 52 را به دست می آورد و یک سری پیروزی شش گل را در هند ترتیب می دهد. لانگر در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی پس از بازی گفت: “این یک تماشای باورنکردنی در بازی بود. ما می دانیم که او (Pandya) چقدر خطرناک است. در گذشته ما MS Dhoni و نحوه بازی امروز او (Pandya) را داشتیم.”

بوق تجاری

“او در تمام تابستان بسیار خوب بازی کرد ، بنابراین واضح است که نتیجه یک سرویس عالی بود.”

لانگر اعتراف کرد که هند با تعداد زیادی از بازیکنان باتجربه T20 برای او بسیار خوب است.

مربی استرالیایی گفت: “من فکر می کردم کل بازی بسیار نزدیک است. بازی ما کاملاً باورنکردنی بود ، برای تماشای آن الکتریکی بود ، اما هند با بازیکنان باتجربه T20 امروز برای ما خیلی خوب بود.”

ویرات کولی نیز با برد 24 گل در برد 40 پیروزی هند نقش داشت و لانگر از کاپیتان هند به خاطر ضربات “خارق العاده” که در روز یکشنبه انجام داد تمجید کرد.

“چند شلیک از Wirat (کولی) ، من فکر کردم سالها او (کولی) بهترین بازیکنی است که من دیده ام. برخی از شوتهایی که امشب بازی کرد فوق العاده بودند و (خوب) همکاری و افتتاح خط. ”

طبق گفته لانگر ، تیم او معتقد بودند که آنها به اندازه کافی برای دفاع روی تخته دویده اند و هند برای پیروزی در این مسابقه باید خیلی خوب بجنگد.

“من به بازیکنانم افتخار می کنم. این یک نمایش عالی بود ، یکشنبه شب هند مقابل استرالیا خیلی نزدیک شد ، این یک بازی واقعا مهیج بود. ما خیلی خوب شکست دادیم ، دویدن کافی داشتیم و فکر می کردیم هند باید خیلی خوب بجنگد.”

لانگر همچنین برای میچل اسوپسون چرخنده خود ، که با شماره های 1-25 بازگشت ، ستایش کرد.

“من فکر کردم میچ (میچل) سوپسون در بولینگ بسیار ماهر بود ، او امشب با شکوه بود و به بازی روی دو دیگ که با پاهای خود می چرخیدند بازی می کرد. میچ در بولینگ مهارت داشت ، (همچنین) چندین جلب کرد ، او واقعاً کار خوبی داشت.

“و متیو وید با تحسین برانگیز در بالای راسته ، استیو اسمیت نیز به خوبی پیروز شد ، بنابراین کمک های خوبی که در مسابقات دو و میدانی در زمین داشتم بسیار چشمگیر بود.

بالا رفته

“در آنجا از نظر ما کاملاً خوب نیست ، اما ما مطمئناً شانس پیروزی در این بازی را داشتیم ، مانند اکثر بازیهایی که ما انجام داده ایم … از زمان انگلیس (تور)”

لانگر در مورد دربان دروازه بان متیو وید گفت: “او کار بسیار خوبی انجام داد ، بولینگ را به خوبی مخلوط کرد و این گرفتن برای بیرون آوردن Wirath یک موفقیت عالی بود. او بازی خوبی داشت.”

مباحث ذکر شده در این مقاله